ویژه کنید
عکس و تصویر قسمت ۲ #فعال سازی چاکراها سیب را در دست دارید و جریان رنگ قرمز را ...

قسمت ۲ #فعال سازی چاکراها
سیب را در دست دارید و جریان رنگ قرمز را در خود احساس میکنید ، این سیب قرمز اولین چاکرا (چاکرای ریشه) را فعال میسازد .
میتوانید سیب قرمز را بخورید به راه رفتن ادامه دهید، در حالی که آگاهی کامل بر قدم زدن دارید ، شما تا نزدیکی گلهای نارنجی زیبایی که همه یک اندازه و یک شکلند پیش میروید.
دسته گلی را از این گلهای نارنجی انتخاب کنید و جریان ملایم رنگ نارنجی را در خود حس کنید ، رنگ گلهای نارنجی دومین چاکرا (چاکرای خاجی) را فعال میسازد.
شما میتوانید این دسته گل نارنجی زیبا را برای خودتان داشته باشید .
جلوتر بروید تا به کنار پرنده‌های زرد خوش رنگ، خوش آواز و زیبا برسید ، دست خود را آرام روی بالهای یک پرنده بکشید و به آوازش گوش دهید .
جریان رنگ زرد پرنده را کاملاً در خود احساس کنید ، چاکرای سوم (شبکه‌ خورشیدی) بوسیله‌ رنگ زرد پرهای زیبای پرنده فعال میشود.
شما سبک پریدن پرنده زرد را مشاهده میکنید تا پرنده محو شود و همیشه شیرینی آواز پرنده‌ای زرد را به خاطر خواهید داشت. به آرامی به سمت راست بروید ، چمن زار سر‌سبز و وسیعی را در مقابل خود ببینید و روی فرش سبزی از علف‌ها بنشینید و دست خود را در علفهای سبز فرو ببرید و آنرا لمس کنید و این جریان رنگ سبز را احساس کنید
این رنگ سبز علفها چاکرای چهارم (چاکرای قلب) را شارژ میکند ، شما میتوانید از تازگی علفها لذت ببرید.
کمی جلوتر در نزدیکی شما صدای آبشاری به گوش میرسد، به راه خود ادامه دهید تا آبشار را مشاهده کنید و از پایین آمدن قطرات آب شاداب شوید.
در دریاچه‌ پایین آبشار، رنگ آبی آب را ببینید و دستهای خود را به آرامی در سردی و خنکای آبی آب فرو ببرید و جریان این رنگ آبی را با تمام وجود حس کنید.
این رنگ آبی آب چاکرای پنجم (چاکرای گلو) را فعال میسازد ، مقداری از این آب بنوشید و لذت ببرید .

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...