ویژه کنید
عکس و تصویر #ادامه پاکسازی چاکراها چاکرای چهارم ( چاکرای قلب (را شارژ میکند ، شما میتوانید از ...

#ادامه پاکسازی چاکراها

چاکرای چهارم ( چاکرای قلب (را شارژ میکند ، شما میتوانید از تازگی علفها لذت ببرید.
کمی جلوتر در نزدیکی شما صدای آبشاری به گوش میرسد، به راه خود ادامه دهید تا آبشار را مشاهده کنید و از پایین آمدن قطرات آب شاداب شوید.
در دریاچه‌ پایین آبشار، رنگ آبی آب را ببینید و دستهای خود را به آرامی در سردی و خنکای آبی آب فرو ببرید و جریان این رنگ آبی را با تمام وجود حس کنید.
این رنگ آبی آب چاکرای پنجم ( چاکرای گلو ( را فعال میسازد ، مقداری از این آب بنوشید و لذت ببرید .
به راه خود ادامه دهید و حرکت و جنبش پروانه‌ای نیلی رنگ را ببینید و با انگشت آنرا لمس کنید و از نوسان و جریان این رنگ نیلی آگاه باشید و آنرا حس کنید.
پروانه نیلی رنگ که روی انگشتان شما نشسته چاکرای ششم (چشم سوم ( را فعال میسازد ، بعد پریدن آرام و محو شدن پروانه را ببینید .
به آخر راه که رسیدید دره‌ عمیقی پوشیده با گلهای بنفشه را مشاهده میکنید ، دسته‌ای از گلها را انتخاب کنید ، جریان رنگ بنفش گلهای بنفشه را حس کنید و اجازه دهید تا چاکرای هفتم ( چاکرای تاج ( فعال شود.
به آرامی به عقب برگردید و رقص رنگین کمانی را در پهنه‌ آسمان مشاهده کنید ، شما نیز دارای یک رنگین کمان هستید، که در روشنایی، خوشی، خنده و اشتی با عشق آنرا در هاله‌ی خود دارید.
جریان تمامی رنگهای رنگین کمان ( بنفش، نیلی، آبی، سبز، زرد، نارنجی و قرمز ( را در خود احساس کنید و سرشار از این رنگ‌ها شوید.
در پایان این سفر رویایی ، رنگین کمان کمرنگ و کمرنگ‌تر میشود، برگردید و پشت در بایستید، در را بازکنید و به داخل قدم بگذارید ، حال داخل اتاق هستید، چشمان خود را باز کنید ، هر زمان که شما بخواهید و اراده کنید میتوانید این سفر را دوباره شروع کنید

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...