ویژه کنید
عکس و تصویر قسمت ۱ #فعال سازی چاکرا ها تمرینات و تکنیک هائی که می‌تواند این مراکز را ...

قسمت ۱ #فعال سازی چاکرا ها
تمرینات و تکنیک هائی که می‌تواند این مراکز را فعال سازند متعدد و ویژه هستند و نیاز به کسب مهارت طی چند ماه تا چند سال است. توانائی و قدرت‌های حاصل از فعال شدن انرژی چاکراها ، کرامت یا سیدهی نامیده می‌شود و به معنای قدرت‌های روحی است.

چاکراهای اصلی در طول ستون فقرات تا مغز قرار گرفته‌اند و با شماره‌های یک تا هفت نامگذاری میشوند. این چاکراها به ترتیب شماره از یک تا هفت ، در انتهای ستون فقرات، راستای ناف، انتهای جناغ سینه، راستای قلب، گودی گردن،پیشانی و فرق سر قرار دارند.

رنگ چاکراها به ترتیب از یک تا هفت : قرمز – نارنجی – زرد – سبز، آبی، نیلی و بنفش است.

هریک از این چاکراها با گروهی از عملکردهای جسمی، روانی و روحی در ارتباط است و سالم، باز و فعال بودن هر چاکرا باعث میشود عملکردهای مربوطه نیز ایده‌آل باشد.

برای فعال سازی چاکراها از تکنیک‌های مختلف جسمی و ذهنی استفاده میشود ؛ در ادامه نمونه‌ای از این تکنیک‌های ذهنی آمده است.

تمرین:

این مدیتیشن برای تقویت چاکرا را میتوان با هر روشی انجام داد (خوابیده به پشت طوری که دستها و بازوها در کنار بدن باشد و یا نشسته روی صندلی راحتی) انتخاب روش به شما بستگی دارد که با کدامیک راحت‌تر باشید.

بعد از اینکه نشسته یا خوابیدید یک نفس عمیق از راه بینی بکشید (دم عمیق)، آنرا حبس کنید، سپس آرام از طریق دهان بیرون بدهید (بازدم عمیق)، چند ثانیه به ریه استراحت بدهید و این کار را سه مرتبه تکرار کنید.

حالا چشمان خود را ببندید، تصور کنید که میخواهید برای قدم زدن به جنگل بروید ، دری مقابل دیده‌گان شما قرار دارد، جلو بروید و در را باز کنید و به بیرون قدم بگذارید ، راهی باریک و روشن که از میان درختان میگذرد به چشم میخورد ، شما در این راه قدم بگذارید و جلو بروید.

شما در پایین جاده در سمت راست درختان بلندی را میبینید ، در این میان درخشندگی سیب‌های قرمز توجه شما را جلب می‌کند، از میان سیب‌های بی‌شمار سیبی قرمز را انتخاب کنید.
.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...