ویژه کنید
عکس و تصویر ‍ #تمرینی_برای_پاکسازی_چاکراها این تمرین را میتوان با هر روشی انجام داد (خوابیده به پشت طوری ...

#تمرینی_برای_پاکسازی_چاکراها

این تمرین را میتوان با هر روشی انجام داد (خوابیده به پشت طوری که دستها و بازوها در کنار بدن باشد و یا نشسته روی صندلی راحتی) انتخاب روش به شما بستگی دارد که با کدامیک راحت‌تر باشید.
بعد از اینکه نشسته یا خوابیدید یک نفس عمیق از راه بینی بکشید (دم عمیق)،آنرا حبس کنید، سپس آرام از طریق دهان بیرون بدهید (بازدم عمیق)، چند ثانیه به ریه استراحت بدهید و این کار را سه مرتبه تکرار کنید.
حالا چشمان خود را ببندید، تصور کنید که میخواهید برای قدم زدن به جنگل بروید ، دری مقابل دیده‌گان شما قرار دارد، جلو بروید و در را باز کنید و به بیرون قدم بگذارید ، راهی باریک و روشن که از میان درختان میگذرد به چشم میخورد ، شما در این راه قدم بگذارید و جلو بروید.
شما در پایین جاده در سمت راست درختان بلندی را میبینید ، در این میان درخشندگی سیب‌های قرمز توجه شما را جلب می‌کند، از میان سیب‌های بی‌شمار سیبی قرمز را انتخاب کنید.
سیب را در دست دارید و جریان رنگ قرمز را در خود احساس میکنید ، این سیب قرمز اولین چاکرا ) چاکرای ریشه (را فعال میسازد .
میتوانید سیب قرمز را بخورید به راه رفتن ادامه دهید، در حالی که آگاهی کامل بر قدم زدن دارید ، شما تا
نزدیکی گلهای نارنجی زیبایی که همه یک اندازه و یک شکلند پیش میروید.
دسته گلی را از این گلهای نارنجی انتخاب کنید و جریان ملایم رنگ نارنجی را در خود حس کنید ، رنگ گلهای نارنجی دومین چاکرا ) چاکرای خاجی ( را فعال میسازد.
شما میتوانید این دسته گل نارنجی زیبا را برای خودتان داشته باشید .
جلوتر بروید تا به کنار پرنده‌های زرد خوش رنگ، خوش آواز و زیبا برسید ، دست خود را آرام روی بالهای یک پرنده بکشید و به آوازش گوش دهید .
جریان رنگ زرد پرنده را کاملاً در خود احساس کنید ، چاکرای سوم ( شبکه‌ خورشیدی ( بوسیله‌ رنگ زرد پرهای زیبای پرنده فعال میشود.
شما سبک پریدن پرنده زرد را مشاهده میکنید تا پرنده محو شود و همیشه شیرینی آواز پرنده‌ای زرد را به خاطر خواهید داشت.
به آرامی به سمت راست بروید ، چمن زار سر‌سبز و وسیعی را در مقابل خود ببینید و روی فرش سبزی از علف‌ها بنشینید و دست خود را در علفهای سبز فرو ببرید و آنرا لمس کنید و این جریان رنگ سبز را احساس کنید.
این رنگ سبز علفها. #ادامه پست بعدی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...