ویژه کنید
عکس و تصویر پرونده جنایی مرده خواری قاتل زنجیره ایی جفری لایونل دامر (به انگلیسی: Jeffrey Lionel Dahmer) ...

پرونده جنایی مرده خواری قاتل زنجیره ایی
جفری لایونل دامر (به انگلیسی: Jeffrey Lionel Dahmer) (زادهٔ ۲۱ می ۱۹۶۰ - درگذشتهٔ در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴) یک آدم‌کشی زنجیره‌ای اهل آمریکا بود.

زندگی نامه

والدین او از بنیادگرایان مسیحی بودند. او در جوانی الکلی بود. والدین جفری زمانی که او ۱۸ سال داشت، پس از سال‌ها درگیری از هم جدا شدند.

او اولین قتل خود را در سن ۱۸ سالگی انجام داد. اولین مقتول استیون هیکس نام داشت و ۱۹ ساله بود. دامر وی را به خانه خویش دعوت کرد ولی اورا کشت چون جفری نمی خواست استیون از خانه برود

او بعدها در دانشگاه اوهایو حضور پیدا کرد اما بعد از ۲ ترم اخراج شد. سپس به اصرار پدرش به ارتش آمریکا ملحق شد. اما پس از ۲سال به علت نوشیدن بی‌رویه مشروب از ارتش اخراج شد. او بعد از اخراج چون نمی‌توانست با پدر روبرو شود به خانه بر نگشت و به میامی بیچ، فلوریدا رفت زیرا از سرما خسته بود.

او در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۱ در حالیکه مرد دیگری را فریب داده بود دستگیر شد. در حین تلاش برای قتل این فرد او فرار کرد و توانست خود را به یک ماشین پلیس برساند.

وی میان ژوئن ۱۹۷۸ تا ۱۹ ژوئیه ۱۹۹۱، هفده پسر و مرد را به نحو فجیعی سلاخی کرد. او علاقه زیادی به جنازه‌خواری و آدمخواری داشت. اینها بخشی از رفتارهای هولناک وی بود. او باور داشت که با خوردن گوشت قربانیانش، آنها دوباره در درون وی زنده خواهند شد.

وی که به زندان ابد محکوم شد، سرانجام در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴ به دست یک هم سلولی به قتل رسید.

مقتولین

استیفن هیکز ژوئن 1978
استیون تومی سپتامبر 1987
جامی داکزاتور مارس 1987
ریچارد گوررو مارس 1988
آنتونی سیرز فوریه 1989
ادی اسمیت ژوئن 1990
یکی بیکز ژوئیه 1990
ارنست بیلر سپتامبر 1990
دیوید توماس سپتامبر 1990
کورتیس استرافتر فوریه 1991
ارول لیندزی آوریل 1991
تونی هافز 24 مه 1991
کونران کسینت 27مه 1991
مت تورنر 30 ژوئن 1991
جرمی وینبرگر 5 ژوئیه 1991
الیور لیسی 12ژوئیه 1991
جوزف برادهولت 19ژوئیه 1991

او یکی از بی رحم‌ترین قاتلان زنجیره‌ای آمریکا بود. مقتولین وی که تماماً مرد بودند بعد از کشته شدن مورد تجاوز قرار می‌گرفتند. او آنها را تکه‌تکه می‌کرد و به فریزرش انتقال می‌داد. زمانی که پلیس به محل زندگی وی حمله کرد ظرف‌های پر از اسید دیده می‌شد که در داخل آنها اسکلت انسان بود. # #روانی #وحشت #داستان #رمان # #قاتل # #$

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...