ویژه کنید
عکس و تصویر معرفی مخوف ترین قاتل زن زنجیره ایی یک روانی به تمام معنا کاترین ایدوز در ...

معرفی مخوف ترین قاتل زن زنجیره ایی یک روانی به تمام معنا
کاترین ایدوز


در همان شب که الیزابت به قتل رسید، کاترین ایدوز، زنی 46 ساله که دارای سه فرزند بود به قل رسید ازینرو این جنیت جک را جنایت دوجانبه میخوانند.کاترین از شوهرش به دلیل شرابخواری و دعواهای جدی میان خودشان جدا شده بود.وی پس از حضوری کوتاه مدت در شهر کنت به تازگی به لندن بازگشته بود.وی به اجاره دهنده اتاقش گفته بود که برای دریافت جایزه دستگیری قاتل وایتچپل می خواهد به لندن بازگردد.
در حالی که از وی خواسته شده بود که مواظب صحبت کردنش باشد وی گفته بود که از جک قاتل ترسی ندارم
وی در ساعت 8:30 عصر 29 سپتامبر به دلیل رفتارهای ناشایست ناشی از مستی دستگیر و به کلانتری بیشاپسگیت منتقل شد و به زندان انداخته شد تا حالش سر جایش بیاید. وی در ساعت یک بامداد 30 سپتامبر آزاد شد.و در ساعت 35 دقیقه بامداد در حال صحبت با مردی در نزدیک میدان میتر در حالی که دست به کمر ایستاده بود، دیده شد.جیمز هاروی افسر پلیس در 45 دقیقه بامداد در نزدیکی میدان در حال گشت زدن بود اما وی چیزی ندید یا نشنید.
ادوارد واتکینز افسر پلیس از جناح مخالف میدان در ساعت 1:30 بامداد وارد میدان شد. وی نور چراغ دستی اش را به هر گوشه و کنار و کوچه ای می انداخت اما چیزی ندید.
وی در گشت دوم خود جسدی را در گوشه جنوب غربی میدان مشاهده کرد و اعلام کرد که وی مانند خوکی در بازار سلاخی شده است و سرش بریده شده است.بدن وی هنوز گرم بود. گلوی وی نیز مانند دیگر مقتولان بریده شده بود. اعضا و جوارح داخلی وی از شکم بیرون آورده شده و بر روی سینه قرار داده شده بود. صورت وی بسختی متلاشی شده بود، چشمانش از حدقه درآمده بود، بینی و گونه اش کنده شده بود.آثار چاقو بر روی لب‌های وی کاملا نمایان بود.
بار دیگر وحشت منطقه را فرا گرفت امشب قاتل دست به دو قتل متوالی زده بود و وجود نداشتن حتی یک شاهد کاملا عجیب بود اما امشب قاتل ظاهرا کمی مضطرب شده بود وسر نخ هایی از خود به جا گذاشته بود پیشبند چرمیه خونی ای که در اطراف جسد کاترین یافت شد نوشته ای که بالای قربانی بر روی دیوار با عنوان جهود ها مقصر نیستند دیده میشد و ظرف بزرگ آبی که برای آب خوردن اسب ها بود در نزدیکی منطقه جنایت وجود داشت که آب آن به سرخی میزد زیرا قاتل ظاهرا دستها و قسمت هایی از بدنش را که آغشته به خون قربانی شده بود در آن شسته بود امشب شب بزرگی برای قاتل شب وحشتناکی برای مردم و شب غم انگیزی برای قربانی های بیچاره که از فشار زندگی رو به روسپی گری آورده بودند شده بود و البته شبی خجالت آور برای پلیس لندن # #مرگ # #هیولا #وحشت #شیطان # #زن # #ترسناک # #$

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...