ویژه کنید
عکس و تصویر زندگی نامه مداح اهلبیت (ع) سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی طبیعت روستای «کهنمو» از ...

زندگی نامه مداح اهلبیت (ع) سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی


طبیعت روستای «کهنمو» از دیار اسکو مهد پرورش مردانی بود که سرافرازی را از کودکی مشق می کردند و شهید« محمود جدیری کهنموی» درسال 1325در این دیار شریف قد کشید و در آنجا به مدرسه رفت . ششم ابتدایی بود و طوفان انقلاب که همه ی کشور را در می نوردید او نیز به امواج خروشان مردم بیدار دل پیوسته و تعهد خود را به اسلام و دِینش را به انقلاب ادا نمود .

روحش را عشق به اهل بیت چنان آسمانی کرده بود که با نوای مداحی اش قلب ها عاشورایی می گشت . اراده و تعهد ی که در دل داشت اورا به عرصه های تلاش و دفاع از حریم عزت و اقتدار اسلام و ایران کشید و در سال 1357به استخدام کمیته ی انقلاب اسلامی سابق در آمد .

در سال 1364 در راه دفاع از امنیت و اقتدار ایران زمین و کوتاه کردن دست بیگانگان و منافقان کوردل از کوچه های شهر واستانمان پس از جانفشانی تمام در یک درگیری نفس گیر با منافقان، در پلیس راه تبریز –آذرشهر به فیض شهادت نایل گشت وبرگی از تاریخ عزتمند این مرزوبوم را به خون سرخش برای آیندگان به غیرت و شکوه به یادگار گذاشت.
#زندگینامه_شهدا #شهید #زندگینامه_شهید_جدیری #زندگینامه_محمود_جدیری_کهنموئی #زندگینامه_کهنموئی #زندگینامه_مداح_اهلبیت #زندگینامه_شهدای_مداح #زندگینامه_شهدای_ترور #زندگینامه #مرکز_فرهنگی_شهید_جدیری_کهنموئی #زندگی_نامه_شهید_جدیری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...