ویژه کنید
عکس و تصویر ❎ با نزدیک شدن نیروهای #شوروی به پناهگاه فرماندهی آدولف #هیتلر در مرکز برلین در ...

❎ با نزدیک شدن نیروهای #شوروی به پناهگاه فرماندهی آدولف #هیتلر در مرکز برلین در ۳۰ آوریل ۱۹۴۵، او دست به خودکشی زد. در ۲ مه ۱۹۴۵، برلین به نیروهای شوروی تسلیم شد.
اشغال برلین پایان کار نبود، دست کم برای بسیاری از مردم آلمان به ویژه زنان آغاز روزگاری پر وحشت تلقی می شد.
طی گزارش ها پس از شکست آلمان و در حین جنگ آمار وحشتناکی از تجاوز به زنان و دختران آلمانی، مجار، بلغار و یوگوسلاو توسط روس ها و متفقین به بیش از دو میلیون نفر گزارش شد. گفته می شود سرباز های روس حتی به تجاوز تشویق شده بودند و این را دستور استالین برای انتقام از آلمانی ها می دانستند. هزاران زن آلمانی برای نجات از تجاوز روس ها خودکشی کرده یا در صورت مقاومت از دم تیغ گذرانده شده وبه فجیع ترین شکل کشته میشدند.
هنگامی که انگلیسی‌ها به برلین رسیدند، افسرها با دیدن دریاچه‌های مملو از زنانی که پس از تجاوز خودکشی کرده بودند، شوکه شدند. سن و سال قربانیان اهمیتی نداشت، دامنه سنی آنها از ۱۲ تا ۷۵ می‌رسید. پرستاران و راهبه‌ها نیز در بین قربانیان بودند. برخی از زنان تا ۵۰ بار مورد تجاوز قرار گرفته بودند. هیچکس در امان وحشیگری های سربازان فاتح جنگ جهانی دوم نبود، حتی به دختربچه ها و پیرزنها و زنان بیمار و باردار نیز رحم نکردند.
طی گزارشی وحشتناک سربازان سرخ سپس به یک زایشگاه و پرورشگاه خیریه یورش برده و به زنان باردار و زنانی که به تازگی وضع حمل کرده بودند تجاوز کردند.
«با تجاوز به زنان اروپا جنگ جنایت بار جهانی دوم به پایان رسید .»
.
.
.
.
.
.
.
#war #جنگ #حرب #قتال #دشمن #قتل #خونریزی #جهاد #دفاع #داعش #کودک-آزاری #تهران #آزادی #دلار #سکه #ارز #دانشگاه #دانشجو #داف #جنسی #سکسی ##نازی #IRAN #iranian #iranian_photographers #iraniangirl #iran_aks_mobile #iranphotography #irani #tehran #دختر #زن #تجاوز #جنگ_جهانی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...