ویژه کنید
عکس و تصویر ○ برنامه‌ی امروز #دشمن این است که توانمندی‌های #جمهوری_اسلامی را متوقف کند یا از بین ...

○ برنامه‌ی امروز #دشمن این است که توانمندی‌های #جمهوری_اسلامی را متوقف کند یا از بین ببرد یا اقلاً از رشد آنها جلوگیری کند؛ ما باید تا جایی که می‌توانیم توانمندی‌ها را افزایش دهیم/ بنده بارها تکرار کردم باید کشور قدرتمند بشود و توانمندی‌هایمان را افزایش بدهیم/ اگر افزایش دادیم آن‌وقت می‌توانیم به مردم بگوییم #مردم آسوده باشید.

#موافقان و #مخالفان #برجام هر دو #مبالغه می‌کنند/ نکاتی که می‌گویم مطلقاً مربوط به برادرانی که زحمت کشیده‌اند نیست بلکه به طرف مقابل است/ برجام یک #خلل و #فرجی دارد که موجب سوءاستفاده‌ی دشمن شده است.

○ ما برجام را #نقض_نمی‌کنیم لکن اگر طرف مقابل #نقض کند که الان نامزدهای ریاست جمهوری #آمریکا دارند #تهدید می‌کنند که برجام را #پاره می‌کنیم؛ اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را #آتش_می‌زنیم.

○ در برجام طرف مقابل وظیفه‌اش #رفع_تحریم‌ ها بوده که برطرف نکرده/ مسئله‌ی #بانک‌ ها حل نشده/ مسئله‌ی #بیمه‌ ی #نفتکش‌ ها در سطح محدودی انجام می‌شود/ پول‌های #نفت و پول‌هایی که در دیگر کشورها داریم به ما داده نمی‌شود/ آمریکایی‌ها بخش مهمی از تعهداتشان را انجام ندادند اما ما پیش‌پرداخت‌ها را انجام داده‌ایم و #غنی_سازی ۲۰ درصد و #فردو و #اراک را تعطیل کردیم.

○ این تصور #غلطی است که با آمریکا می‌توانیم کنار بیاییم؛ این درست نیست؛ نمی‌توانیم بر #توهم تکیه کنیم/ بحث بر اصل #موجودیت_جمهوری_اسلامی است و با #مذاکره حل نمی‌شود/ بعضی خیال می‌کنند که دشمنی‌ها به‌خاطر ستیزه‌گری ما با آمریکا است. جمهوری اسلامی با #فرانسه چه کرده؟ چرا فرانسه در #مذاکرات_هسته_ای نقش #پلیس_بد را اجرا کرد و چرا کشورهای #هلند و #کانادا دشمنی می‌کنند؟

۱۳۹۵/۰۳/۲۵
◘ دیدار مسئولان نظام با #امام_خامنه_ای مدظله العالی

• مشاهده خبر و تصاویر :
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=33361

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...