ویژه کنید
عکس و تصویر . #فرهنگ_نیوز : از نوشتار حاضر اشاره به فعالیت جریان خاص در آستانه ی #ماه_مبارک_رمضان ...

.
#فرهنگ_نیوز : از نوشتار حاضر اشاره به فعالیت جریان خاص در آستانه ی #ماه_مبارک_رمضان دارد که همسو با خط فکری یاد شده بر آن است از طرق مستقیم و غیر مستقیم، خط بطلانی بر این فرضیه ی #الهی کشیده و مردم را به سوی زیر پا گذاردن حکم خداوند تشویق نمایند.
.
جریان یاد شده که در سال های گذشته و در آستانه #ماه_رمضان با #توسل به اظهارات ظاهرا علمی بر آن بود که مردم را به روزه خواری مجاب نماید، اکنون صریح تر از هر زمانی به طراحی ایده هایی جدید برای مقابله با ماه #رمضان پرداخته است. ایده ای که خشم و نگرانی جامعه ی #مذهبی و متعهد کشورمان را در پی داشته است.
.
رسانه های یاد شده به ویژه در #تلگرام و #اینستاگرام با راه اندازی #کمپین هایی در پی قبح زدایی در این راستا گام بر می دارند، این در حالی است که متولیان فرهنگی کشورمان در این رابطه سکوت نموده اند.
.
بر مبنای طرح یاد شده، این #کانال ها از مردم خواسته اند که در طول ماه رمضان، هر روز از غذایی که برای ناهار درست کرده اند عکس گرفته و آن را در کانال قرار دهند، باشد که از این روش بیش از پیش ارزش و اهمیت فرهنگ #روزه داری را در سطح جامعه کاهش دهند.
.
#حمید_رسایی نماینده پیشین مردم #تهران در #مجلس شورای اسلامی اولین مقامی بوده که نسبت به رواج این قبیل کانال ها هشدار داده و خواستار مقابله با آن شده است. وی در صفحه شخصی خود در متنی کوتاه چنین می نویسد: « وقتی وزارتخانه های #دولت_اعتدال ، میتوانند مدیرکانالی که تصاویر یک کاندیدای #ردصلاحیت شده را منتشرکرده بود، شناسایی کنند، آیا از شناسایی مدیران این کانال های ضددینی عاجزند!؟»
.
نمونه ی یاد شده تنها بخش کوچکی از هجمه های وسیعی می باشد که تمامی ارکان های هویتی و #اسلامی #ایرانیان را در خلال سال های اخیر هدف قرار داده است، رویه ای که در صورت عدم جلوگیری از آن و فقدان ارائه راه حل های جایگزین، بی گمان به تهی شدن فرهنگ ها و هنجارهای کشور از درون منجر شده و منجر به زوال سیاست های کلان #اجتماعی کشور می گردد.
.
#فتنه
#فتنه_اکبر
#روزه_خواری
#تهاجم_فرهنگی
#قتنه_نفوذ
#نفوذ
#ضداسلامی
#دولت_تدبیر_و_امید
#دولت_اعتدال
#دولت_تدبیروامید
#دولت_اصلاحات

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...