🍃﷽🍃✅ توصیه میکنم حتما بخونید ، مفید است🔸 #حجاب از ریشه حُجب ...

🍃﷽🍃


✅ توصیه میکنم حتما بخونید ، مفید است

🔸 #حجاب از ریشه حُجب گرفته شده به معنی #شرم و #حیا 👉 است ‌. { حجاب = حیا }

🔹و وقتی یک زن با کلمه حیا جمع بسته میشه خود به خود ذهن افراد به سمت #پاکی و #پاکدامنی و #عفت و #نجابت و #ایمان این زن میره ، این یک مطلب

⏹مطلب دوم که خیلی مهمه و شما خانم ها باید سعی کنین درک کنید اینه که #مردان ذاتاً و خلقتاً جوری آفریده شدند که مسائل و روابط جنسی یکی از سه گزینه #اصلی و #مهم در زندگیشونه .

⏺یعنی مردان بی معنی ترین و بی ربط ترین اجسام و اشیا و کلمات رو به سکس ربط میدن ! دیگه چه برسه به ظاهر جذابِ جنس مخالف !!

↩ وقتی یک دختری با #آرایش و پوشش بد در جامعه حضور پیدا میکنه به جرئت میشه گفت در ذهن همه مردان از این دختر صرفاً یک #موجود_جنسی ساخته میشه و تا وقتی این پوشش و آرایش دختر هست این تفکر در ذهن مرد است و به شخصیت و تفکر و استعداد و شعور این زن دیگه توجه نمیشه ‌(فقط و فقط موجود جنسی!)

↩ حتی اون آقایونی هم که به ظاهر احترامشون میکنن این دخترها رو یک #عروسک_جنسی میبینند و سعی میکنن حتی با شوخی بهشون نزدیک شن تا ببینن آیا دختر چراغ سبز نشون میده یا نه ! و خیلی از دخترها هم بخاطر اینکه کم نیارن جواب شوخی رو میدن

⚠ و متأسفانه نکته توهم زا این وسط برای این دختران خیال پرداز این است که فکر میکنند احترام و جذب این افراد به اینها بخاطر شخصیت و فرهنگ و ادب و معاشرت اجتماعیه !! (خنده)

❔ حالا یک سؤال ؛ آیا احساس خوبی داره وقتی بقیه (همکار ، همسایه و..‌) به شما بعنوان #آلت_جنسی توجه میکنند؟؟! لااقل با خودتون صادق باشین و صادقانه جواب بدین!

✔اینجاست که دین پیداش میشه و یک نسخه #جادوئی به اسم حجاب رو تجویز میکنه که با این نسخه دختر از یک موجود جنسی بودن (در ذهن مردان) به یک انسان :) 👌 تبدیل میشه .

🍀انسانی که #درک و #شعور و #شخصیت و #فرهنگ و #ادب و #احترام داره که نباید تا #پاکی و #نجابت و #زیبایی_و_جمال_درونیش هست صرفاً به ظاهر و تنش توجه بشه .

🔘حالا آیا حجاب تبعیض و ظلم به زن است ؟
🔘آیا حجاب حمایت از زنهاست یا حمایت از مردان ؟؟!
🔘 آیا حجاب بخاطر حفظ ارزش خودتون است یا بخاطر اینکه مردان تحریک نشن؟؟!!!

« مسئله چون حل شود آسان شود » 👌 فقط خواننده نباشین لطفا بلکه عامل و عمل کننده هم باشین
#حجاب #پاکی _ #بد_پوششی #عروسک_جنسی

لطفا همین الان تا یادتون نرفته برام دعا کنید

🌹الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹
دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...