#فرهنگ :up_down_arrow: :no_one_under_eighteen_symbol: :white...

#فرهنگ :up_down_arrow: :no_one_under_eighteen_symbol:

:white_heavy_check_mark: جنگ شهوت و سکس:white_heavy_check_mark:
:large_red_circle: :warning_sign: ️:white_left_pointing_backhand_index: #کشف_حجاب به صورت سازماندهی شده و ناشده در حال انجام است, عده ای پول گرفته اند تا کشف حجاب کنند و در خیابان راه بروند! میخواهند #عادی_سازی کنند. پول میگیرند و برهنه در خیابان راه میروند! و عده ای دیگر هم تقلید می‌کنند.

:large_red_circle: :warning_sign: ️:white_left_pointing_backhand_index: امروز از نوجوان 12 ساله تا پیرمرد 60 ساله را چنان شهوت پرست کرده اند که یکی از #فشار_شهوت حتی قاتل هم می‌شود و دیگری با داشتن فرزند و نوه می‌رود سراغ #روابط_نامشروع!!

:large_red_circle: :warning_sign: ️:white_left_pointing_backhand_index: عده‌ای دروغ گفتند که اگر بیایند سایه جنگ برچیده می‌شود! اتفاقا چون آنها آمده‌اند جنگ هم تشدید شده، جنگ امروز در داخل شهرهاست;
:white_heavy_check_mark: جنگ شهوت
:white_heavy_check_mark: جنگ هوا و هوس
:white_heavy_check_mark: جنگ مشروب و جشن مخلتط و روابط نامشروع

:large_red_circle: :warning_sign: ️:white_left_pointing_backhand_index: بخشی از جنگ امروز نیز در شبکه‌های اجتماعی است, جایی که نوجوان در کنار پدر و مادرش در خانه نشسته اما در گوشی دارد #سکس-چت میکند.

:large_red_circle: :warning_sign: ️:white_left_pointing_backhand_index: دشمن خوب فهمیده که در جنگ نظامی با ما پیروزی ندارد و به جایی نمیرسد، اما با #جنگ_شهوت نهایت تا چند سال دیگر کشور را کاملا تسخیر میکند، چون همه را درگیر خودش کرده، از خانواده های مذهبی گرفته تا آنهایی که دیگر حتی برهنگی برایشان عادی است، همه درگیر این #جنگ شده اند.

:down-pointing_red_triangle: خودمان را گول نزنیم:down-pointing_red_triangle: .
:large_red_circle: :white_left_pointing_backhand_index: همینگونه بی تفاوت پیش برویم, فردا ایران یک #آندلس بزرگ خواهد بود و زهر یک شکست بزرگ و تاریخی را به کام ملت ایران می ریزند, دیر بجنبیم همه چیز از دست می‌رود!!!

:large_red_circle: گرچه خانواده های متدین و فرزندان بسیار اخلاق مدار و انقلابی هنوز بسیار زیاد هستند ولی آن تعداد قلیل هم زیاد است.
.
.
.
.
#ایران #مدل #تهران #آرایش #آزادی #دوست #عشق #زیبا #دختر #الله #خدا #هنرمندان #پرسپولیس #شهدا #استقلال #عروسی #دانشگاه #دانشجو #خامنه‌ای #شیطان #شیعه #سنی #سوریه #عرب #اسلام #استاد #جنسی #سکس #جنگ-نرم #مد #مدلینگ #هوس #برهنگی #حجاب #عفاف #داف #پسر #مادر #زن #دوست #عشق #مدلینگ #ایرانیان #ایرانی #IRAN #iranian #iranian_photographers #iraniangirl #iran_aks_mobile #iranphotography #iran
@iran
#war

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...