ویژه کنید
عکس و تصویر کارشناس ارشد اندیشکده وودرو ویلسون: مخالفت نتانیاهو با توافق وین برای تشویق ایران به پذیرش ...

کارشناس ارشد اندیشکده وودرو ویلسون:
مخالفت نتانیاهو با توافق وین برای تشویق ایران به پذیرش آن است
نشریه آمریکایی-صهیونیستی الگماینر درباره مخالفت شدید نتانیاهو با توافق وین نوشت: این مخالفت های شدید سرمایه لازم را برای عرضه این توافق در داخل ایران داد و این منطق شکل گرفت که وقتی مخالفت اسرائیل تا این حد شدید است، حتما آنچه شکل گرفته برای ایران خوب است!

آرون دیوید میلر کارشناس ارشد موسسه وودرو ویلسون در مطلبی که نشریه الگماینر(نشریه ای آمریکایی-صهیونیستی) منتشر کرد، به تحلیل توافق وین پرداخت و نخست وزیر رژیم صهیونیستی را عاملی مهم در دستیابی به این توافق معرفی کرد. در این مطلب با عنوان «نتانیاهو برای توافق هسته ای باید جایزه نوبل بگیرد»! می نویسد: اگر این توافق اجرا شود، نخست وزیر اسرائیل است که باید جایزه صلح نوبل بگیرد.
وی در ادامه به مواضع جنجالی و شدید نتانیاهو علیه ایران از سال‌ها پیش پرداخته و معتقد است این جاروجنجال ها بود که باعث شد آمریکا متحدان خود را برای مذاکره و توافق با ایران پای میز بیاورد و در نهایت به توافق وین ختم شود.
کارشناس مؤسسه ویلسون همچنین در پایان به مخالفت شدید نتانیاهو با توافق ژنو، لوزان و نهایتا توافق وین پرداخته و می نویسد این مخالفت های شدید سرمایه لازم را برای عرضه این توافق در داخل ایران داد و این منطق شکل گرفت که وقتی مخالفت اسرائیل تا این حد شدید است، حتما آنچه شکل گرفته برای ایران خوب است!
علی رغم فضاسازی های رسانه‌ای درباره اختلاف و تیره شدن رابطه واشنگتن و تل آویو درباره توافق هسته‌ای، نتیانیاهو چندی پیش گفته بود: برای روحانیونی که در تهران حکومت می کنند، اسرائیل شیطان کوچک و آمریکا شیطان بزرگ است.آنها می گویند که اسرائیل همان آمریکا و آمریکا همان اسرائیل است.آنها در این مورد کاملا درست می گویند.ما در کنار آمریکا هستیم و آمریکا کنار ماست.
#نحن_ابناء_الخمینی
#نحن_ابناء_خامنه_ای
#پویش_مبارزه_با_استکبار
#دلواپس#دلواپسان#دلواپسین#دلواپسیم
#اعتدال#روحانی#ظریف#توافق#لوزان
#ژنو#تحریمم_میفهمی#تحریم_رستاخیز
#برعهدخودمیمانیم
#امام_خامنه_ای#امام#رهبر#انقلاب#اسلام
#روزنامه_کیهان#حسین_شریعتمداری
#خبر#خبرگزاری#روزنامه#روزنامه_نگار#کیهان

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...