ویژه کنید
عکس و تصویر رمضان ماه شکایت از حرمان و هجران بشر و دعا برای رسیدن به انسان کامل ...

رمضان ماه شکایت از حرمان و هجران بشر و دعا برای رسیدن به انسان کامل و امام

عزیزان، ماه رمضان ماه خدا و برای انسان‌هاست.ماه بازگشت انسان‌ها به حقیقت انسانی خود است. پس ماه انسان کامل است. ماه توجه به جلوه اتم و اکمل خداوند و تلاش برای سنخیت با او و نزدیک شدن به تراز اوست. ماهی است که امام عصر (عج) به اذن الله سرنوشت‌ها را مقرر می‌فرماید. ماه عشق به خدا و جلوه آن، عشق به همه‌ خوبی‌ها و زیبایی‌ها و کرامت‌ها و عشق به انسان کامل و نوع انسان است.

اللَّهُمَّ أَغْنِ کُلَّ فَقِیرٍ اللَّهُمَّ أَشْبِعْ کُلَّ جَائِعٍ‏ االلَّهُمَّ اکْسُ کُلَّ عُرْیَانٍ اللَّهُمَّ اقْضِ دَیْنَ کُلِّ مَدِینٍ‏ اللَّهُمَّ فَرِّجْ عَنْ کُلِّ مَکْرُوبٍ

ماه شکایت از حرمان و هجران بشر و دعا برای رسیدن به انسان کامل و امام و دولت کریمه اوست که منشأ همه عزت‌ها و کرامت‌ها و استقرار توحید و عدالت و ترجمه همه آرزوهای فطری بشر است.

جا دارد در این محضر شریف کلامی در باب انقلاب اسلامی داشته باشیم. تردیدی نیست که انقلاب عظیم سال ۵۷ فصلی نو نه تنها در زندگی ملت ایران، بلکه در زندگی جامعه بشری و دروازه‌ای به سوی امید و روشنایی بود. همه آرزوهای الهی و تاریخی و انباشته یک ملت که حداقل ۱۴۰۰ سال آن را دنبال کرده و تحقق آن را در استقرار منش و روش علوی جستجو می‌کرد، فرصت بروز و ظهور یافت.

احیای کرامت انسانی، استقرار عدالت و آزادی، نشاط، امید، شرافت و پیشرفت و تعالی در سایه توحید و الگوگیری و پیروی از پیامبر عظیم الشأن و اهل بیت مکرم او و همچنین زمینه‌سازی برای حاکمیت جهانی آنها در سایه حکومت عالم‌گیر امام عصر(عج) خلاصه همه مطالبه و آرمان ملت بزرگ ایران بوده است.

۴ مرداد ۱۳۹۱/سخنرانی در دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری
#ماه_رمضان
#دعای_افتتاح
#مقام_معظم_رهبری
#امام_عصر
#امام_زمان
#احمدی_نژاد
#خادم_ملت
#انسان_کامل
#Ahmadinejad

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...