ویژه کنید
عکس و تصویر دستور #رهبر_انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری/ لزوم پیگیری تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم ...

دستور #رهبر_انقلاب در پی سقوط هواپیمای مسافربری/ لزوم پیگیری تقصیرهای احتمالی و مراقبت از عدم تکرار

در پی اطلاع از نتایج تحقیقات درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، رهبر انقلاب، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی و مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.


به گزارش #خبرگزاری_فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر #مقام_معظم_رهبری، در پی اطلاع از نتایج تحقیقات #ستاد_کل_نیرو_های_مسلح درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، #رهبر_معظم_انقلاب_اسلامی در پیامی با ابراز همدردی عمیق و مجدد با #خانواده های داغدار، ستاد کل نیروهای مسلح را مأمور پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه و #مراقبت برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای کردند.

متن پیام #رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اطلاع از نتایج تحقیقات ستاد کل درباره‌ حادثه‌ی هواپیمای مسافربری اوکراینی و اثبات دخالت خطای انسانی در آن، مصیبت درگذشت جان‌باختگان این #حادثه ی اندوهبار برای اینجانب بسیار سنگین‌تر شد.

لازم میدانم اولاً به خانواده‌های معظم این #عزیزان بار دیگر همدردی عمیق و #تسلیت صمیمانه‌ی خود را ابراز کنم و از #خداوند متعال برای آنان بردباری و #آرامش روحی و قلبی تمنا نمایم. 

ثانیاً به ستاد کل نیروهای مسلح مؤکداً درباره‌ پیگیری کوتاهی‌ها یا تقصیرهای احتمالی در این حادثه‌ی دردناک سفارش کنم. ثالثاً #مراقبت و پیگیری‌های لازم برای عدم امکان تکرار چنین سانحه‌ای را از مدیران و مقامات ذی‌ربط مطالبه نمایم.
#پروردگار عزیز و کریم به درگذشتگان #لطف و #رحمت و به داغداران #صبر و #اجر عنایت فرماید.
#سید_علی_خامنه‌ای
۲۱ دی ۱۳۹۸

انتهای پیام/ #هواپیمای_اوکراینی #سقوط_هواپیمای_اوکراینی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...