ویژه کنید
عکس و تصویر 🍃 🍁 🌿 🌾 #اسکی اسکی برای بهبود تحریک اعضای بدن : تحریک اعضای بدن ...

🍃 🍁 🌿 🌾
#اسکی
اسکی برای بهبود تحریک اعضای بدن :
تحریک اعضای بدن را می توان به عنوان یک توانایی برای حس کردن موقعیت های مختلف قسمت های بدن و تلاش برای حرکت و جابجاکردن آنها،تعریف کرد. به عبارت دیگر، زمانیکه دست هایتان را مقابل صورت تان با چشم های بسته قرار می دهید،شما هم چنان دستانتان را می شناسید حتی اگر نتوانید آنهارا ببینید. اسکی،کمی هماهنگی و تعادل را درگیر خود می کند؛اگر می خواهید به خوبی اسکی بروید و روی پاهایتان بایستید،بایستی از جزئی ترین حرکات و موقعیت های بدن تان آگاه باشید.تحرک اعضای بدن با خستگی کمتر می شود،بنابراین شما در فعالیت های تحریک اعضای بدن بیشتر درگیر هستید.
اسکی برای قدرت(استقامت) استخوان ها و مفاصل:
زانوهای شما بایستی فشار و وزن بدن تان را در زمان چرخیدن و جابجایی سریع در اسکی سرعت را تحمل کنند، ازاینرو زانوهایتان در زمان اسکی قوی می شوند.در کنار کشش زانو هایتان،استخوان ها به علت تاثیر زیاد وزن تان برروی پاها،قوی تر می شوند .
ورزش اسکی قدرت ماهیچه های بدن بالا می رود
چرا که اسکی شما را در موقعیت اسکوات ثابت که اعضای داخلی و خارجی شما از جمله عضلات عقب ران و ماهیچه سرین، کار می کنند؛قرار می دهد. زیبایی اطراف یا تمرکز بسیار روی دامنه ها در مقابل تان در توجه به پاهایتان؛نیز حواس شمارا پرت خواهد کرد.(تمرکزتان را بهم خواهد زد)؛اما ما اطمینان می دهیم که قطعا نتایج خوب آن را روز بعد حس خواهید کرد.
اسکی تعادل و قدرت ماهیچه را افزایش می دهد چرا که شما به صورت پیوسته در حال تلاش برای متعادل ایستادن در هنگام اسکی هستید و ماهیچه شما تمام مدت درگیر است به علاوه،اسکی چابکی و تعادل شما را به چالش می کشدو به دورشدن از سرازیری ها کمک می کند.
اسکی خواب را بهبود می بخشد:
پس از امتحان کردن یک ورزش جدید به ویژه ورزشی که تمام بدن تان را درگیر می کند،دربهترین حالت ممکن احساس خستگی بسیار می کنید.پس از عبورازدامنه ها،عدم استفاده از اینترنت یا بیدارماندن تا دیروقت را تضمین نمی کنیم ، پتوی تان را برمی دارید و از یک شب پراز آرامش لذت خواهید برد.
اسکی برای جوان ماندن
اسکی یک ورزش مفرح است که به احساس جوانی و شادابی نیز کمک می کند. افراد مسنی که 12 هفته اسکی می کنند، روحیه شادی و نشاطشان بالا رفته و سلامت بدنی و قدرت و توان عضلانی شان افزایش می یابد و پیری ظاهری از آنان دور خواهند شد.
اسکی باعث نشاط روحی می شود
تحقیقات نشان داده است که اسکی بازها و اسنوبردیست ها از نشاط و روحیه خوبی برخوردار هستند زیرا اسکی تاثیر روحی روانی مثبتی بر فرد گذاشته و روحیه او را بهبود می دهد.


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...