ویژه کنید
عکس و تصویر چرا دشمنان خونی #ملت این روز ها شده‌اند #کاسه_داغ_تر_از_آش ؟! با سلام خب #جمعه پیش ...

چرا دشمنان خونی #ملت این روز ها شده‌اند #کاسه_داغ_تر_از_آش ؟!
با سلام

خب #جمعه پیش دولت بنفش طی یک اقدام #شبیخون طور اون هم در شب میلاد مبارک حضرت #پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم)! #قیمت_بنزین رو 300% افزایش و اجرای طرح #سهمیه_بندی_بنزین رو هم اعلام میکنه!
و این در حالیه که تا قبل از ساعت 12 که این اتفاق رخ داد تمام عوامل دولت از #رئیس_جمهور گرفته تا #وزیر_نفت همه افزایش قیمت در برهه زمانی نزدیک رو انکار میکردن
اما چیشد که یهو اینطور شد؟ و چرا دقیقا 3 ساعت قبلش ویدیویی مربوط به 4 سال پیش از #رهبری در انتقاد به مصرف زیاد #بنزین در تمام کانال های #اصلاح_طلب و وابسته #دولت به طور هماهنگ منتشر میشه اونم بدون هیچ مناسبتی!

خب از این جو سازی در ذهن مخاطب بگذریم، دقیقا روز شنبه پیج رسمی #رژیم_صهیونیستی با یک #کاریکاتور پست میزنه که:" #مردم ایران پول شما رو رهبری خرج #موشک میکنه و چون پول کم آورده بنزین رو #گرون کرده"
این درحالیه که #اسرائیل خودش میزبان سفر های مخفیانه برخی #اختلاسگران به #تل_آویو و پناه دادن به حقوق نجومی بگیر هاست!
و دقیقا پیش از این ها دولت هم پروژه #مذاکرات_موشکی رو پیش کشیده و تنها راه نجات کشور رو #مذاکره_موشکی معرفی کرده بود - درحالیکه در مذاکرات هسته‌ای کارنامه ننگین #دولت_بنفش کاملا بی معنی بودن مذاکره با #غرب رو فریاد میزنه! -

حالا چیشده که دولت با جایی مثل #اسرائیل هم صدا شده؟! عجیب نیست آیا؟
و در فاصله زمانی شنبه تا دو شنبه #حملات مسلحانه متعددی داخل برخی از #شهر های بزرگ کشور به #اماکن_عمومی به رهبری یکی دو زن (بین جمعیتی که تماما مرد هستن) و افرادی ماسک زده صورت میگیره که سر دسته شیشه شکستن و #آتش زدن ها بودن!
آیا مردم در جهت اعتراض به اماکن عمومی حمله میکنن؟! خب گیرم بگیم عصبی بودن اما برای حمله به خانه های مسکونی، آتش زدن و اهانت به کتاب مقدس قرآن و شلیک به پلیس و جمعیت مردم چه دلیلی هست؟ مردمی که پول ندارن چطور خروار کلاشینکف همراه داشتن؟ یا بهتر بگم آیا این ها واقعا جزو مردمن یا بین مردم مخفی شدن؟
در این بین رسانه های ضد انقلاب از مریم رجوی گرفته تا پهلوی و اپوزیسیون و سعودی و وزارت آمریکا همه یک صدا مشغول تحریک حملات به اماکن عمومی بودن تا جاییکه کاخ سفید و وزیر اسرائیل طی بیانه ای اعلام میکنن که شما به اماکن عمومی حمله کنید ما همراهیتون میکنیم!!!
حالا از تلاش های این اشرار برای تبدیل ایران به سوریه‌ای دیگر و خسارات وارده به اموال عمومی بگذریم

وجه مشترک #اصلاحات #آمریکا #اسرائیل #عربستان و #ضد_انقلابیون در جنگ رسانه‌ای یک چیز بیشتر نیست:
"مردم برید سراغ #رهبری !..."
درحالیکه گرانی بنزین اصلا در حیطه اختیارات رهبری نیست!دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...