ویژه کنید
عکس و تصویر بلایی که #اشرار بر سر #مدافعان_وطن آوردند #جلیل تازه از ریکاوری بیرون آمده، وضعیتش بسیار ...

بلایی که #اشرار بر سر #مدافعان_وطن آوردند
#جلیل تازه از ریکاوری بیرون آمده، وضعیتش بسیار وخیم است. #درد تمام بدنش را گرفته؛ نه می‌تواند به پشت بخوابد نه به پهلو چرا که هر طرفش را پاره‌پاره کرده‌اند.

گروه انتظامی #خبرگزاری_فارس ـ #مریم_عرب_انصاری : قصه پرغصه رشادت، فداکاری و ایثار مأموران #ناجا انگار قرار نیست به فصل آخر برسد؛ چه آنجا که در #اغتشاشات 96 در صحنه سنگ خوردند و عقب ننشستند، چه آن بار که در #پاسداران تهران له شدند و خون ریختند و جان دادند و چه این بار در #تهران ، در #شیراز #کرمانشاه #اصفهان #اهواز و ... که به دست عده‌ای #اوباش سلاخی شدند.

قصه این روزهای #پلیس قصه پردردی است. این بار باید جلوی #اشرار قد علم کنند و تمیز دهند سفیدی را از سیاهی و مردم را از نامردمان... یادتان هست #اربعین را. دو سه هفته از خانواده دور بوده و در نقطه صفر مرزی در گرد و غبار و گرمای بالای 40 درجه آستین همت بالا زده بودند و زانو زده و کفش‌های زوار را واکس می‌زدند. همین‌ها بودند یادتان آمد. همین بچه‌های سیاه‌پوش یگان ویژه که آن قامت یل‌مانندشان را خم کرده بودند و نوکری زوار ارباب‌شان را می‌کردند؛ حالا امروز به بهانه بنزین اوباش آمده‌اند و سلاخی ‌شان می‌کنند!
پرده اول: قصه از جمعه شروع شد، 24 آبان؛ روزی که حتماً در حافظه ملت ثبت می‌شود. روز اعلام سهمیه‌بندی #بنزین . اگر چه ابتدا #اعتراضات آرام بود اما کم کم آنهایی که مترصد بودند و می‌خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند به میدان آمدند. آنها فکر همه چیز را کرده بودند. حتی بار #اسلحه را برای این روزها ذخیره کرده بودند. تا اینکه شصتشان خبردار شد که #مردم معترض شده‌اند.

همین یک جرقه کافی بود تا از سوراخ‌هایشان بیرون بیایند و با اسلحه‌هایی که مخفی کرده‌اند پا به میدان بگذارند. تحریک احساسات پاک مردم و تهییج اعتراضات، اولین اقدام آنها بود.گر چه مردم اعتراضات آرام را کلید زدند اما آنان بودند که در پوشش مردم وارد صحنه شده و با آتش زدن سطل‌های زباله، ایجاد راهبندان، حمله به بانک‌ها، خودروهای عمومی، مغازه‌ها، آمبولانس‌ها،‌ خودروهای آتش‌نشانی و از همه مهمتر حمله به کانکس‌های پلیس و مأموران ناجا اغتشاش آفرینی کردند.

پرده دوم= http://wisgoon.com/pin/27722578/دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...