ویژه کنید
عکس و تصویر ما به دور از دوری کردن از هویت اصلی مان و فراموش کردن آن از ...

ما به دور از دوری کردن از هویت اصلی مان و فراموش کردن آن از درون، از برون اهل ژست ها و رخ گرفتن ها و فیلمنامه و سناریو ساختن های جذاب و در نقش و نگاره و رنگ و رسم و خط و نوت و بافت و چیدمان های غیر تکراری فرو رفتن هاییم. ما اهل آراستگی و پوشش های مهیج و تازه بر روی این بدن مقدس و منظم موقتی ایم و اهل رفاه، ثروت و آرامش خواستن برای هنرمند و فرایند تولید هنرش هستیم و معتقدیم هر کس که لیاقت دارد و "قدردانی" میداند، باید بی منت مورد حمایت قرار گیرد. ما نه از هنربندان بازار هستیم و نه از هنرمندهای متعصب ضد بازار و هرکس را که در هرکجا از کیفیت برخوردار هست میپسندیم.
ما اهل انگشتر ها و عینک ها و دست و گردن بند ها و روکش های نقره و طلای دندان و چاقو های کلکسیونی و زنجیر و ساعت و منبت و مینا کاری و سیاه مشق و قلم و قلم زنی های روی جعبه های سیگار و سنجاق سینه ها و کمربندها و...، با نترسیدن از بر چسب های ماده گرایی باور داریم ساخته های نفیس دست این بشرِ مخلوق، بسیار بسیار و بسیار زیبا و ستودنی هستند و ما اهل رویا پردازی، تجسم و فرو رفتن در انتزاع تا حد گسستن از این دنیای زیبای پر از نعمت و جزییات شگفتی آور و در عین حال دو شبه و پوشالی هستیم.
ما در اوج منمیت و اشراف به آورده ی خود،آگاه بر تمام توانایی های منحصر به فردمان میدانیم که اگر پاش افتد چانه ها بر خاک خواهیم مالید اما هنوز خود را پر از اشکال و نقض و دوگانگی و عدم اطمینان همراه با کوله باری از ندانستن ها میدانیم. واقفیم به نقاط ضعفی که پنهان نیست و با قوتهایمان تا حد ممکن در حال برطرف سازیشان هستیم و معرفت بیشتر را آرزومندیم.
ما با ذهن هایی ثروتمند، نه از فقریم و نه از پول پرستی و به دور از طبقات اجتماع به معنی اصلی شایسته سالاری میاندیشیم. اما مهم ترین نکته در مورد ما این است که ما میدانیم که باید محترم را احترام گذاریم و عاشق را عشق بورزیم، از نفرت کینه داشته و بر گسترش دهندگانش تا حد ممکن حمله تازیم. ما در کل اهل جزییاتی هستیم که کلی نگر ها را آشفته میکند...چرا که ما دَیان ها، آتی ها، شَبین ها، چَزها و گاهی ترکیب پیچیده ای از تمامشانیم.
ما "دگرانیم".

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...