ویژه کنید
عکس و تصویر آمریکایی که مظهر آزادی و حقوق بشره قانون گذاشته که پلیس از این به بعد ...

آمریکایی که مظهر آزادی و حقوق بشره قانون گذاشته که پلیس از این به بعد حیوان آزاری رو هم رده با جرایمی مثل قتل محسوب کنه و با کسانی که حیوانات رو مورد آزار و اذیت قرار میدن برخورد کنه چون معتقدن کسی که یاد بگیره به حیوونا احترام بذاره، به آدم ها هم احترام میذاره
اما من از شما میپرسم جناب دولتمردان آمریکایی شما چقدر حیوان آزاری کردید که حالا دستانتون به خون میلیون ها انسان بی گناه آغشتس؟ واقعا ربطی داره؟ پلیسی که به حقوق یک سیاه پوست فقط بخاطر رنگ پوستش بی توجهی میکنه پلیسی که رفتار کاملا نژادپرستانه داره پلیسی که در رده خشن ترین یگان های دولتی جهان قرار داره میخواد به ما انسانیت رو یاد بده؟
شما لازم نکرده نگران حال چندتا سگ و گربه باشید لازم نکرده بگردید کجای شهر حیوونی رو آزار میدن برخورد کنید برای امثال شما همین که نسل بشر رو منقرض نکنید کافیه! کشوری که سیاه پوستی رو فقط به جرم سیاه بودن، مسلمانی رو فقط به جرم مسلمان بودن به وحشیانه ترین و فجیع ترین شکل به قتل میرسونه شده مظهر آزادی و دموکراسی!
یعنی شما جایگاه یک سگ رو از کودک بی سرپناهی که پدرش، مادرش به دست ارتش خونخوار شما کشته شده بالاتر میدونید؟ کودکان بازمانده جنگ عراق و افغانستان چه گناهی دارن که باید با اثرات رادیواکتیو متولد بشن؟ چه گناهی دارن که حق داشتن والدین ازشون سلب شده؟ چه گناهی دارن که نباید یه سرپناه مناسب داشته باشن؟ اینه انسانیت شما غرب پرست ها؟ اینه آزادی شما؟ اینه حقوق بشر شما؟
که برای یک قلاده سگ احترام قائل باشن ولی کودک هم میهن شما گرسنه بخوابه؟ آمریکایی که با تحریم دارو و غذا موجب نرسیدن مواد غذایی و داروی سالم به ایران شده سالانه هزاران نفر رو به کام مرگ میبره بعد شما کف پای سگ های آمریکایی رو میبوسید؟ هیچ میدونید اگه کشوری مثل آمریکا و سلبریتی های بی فرهنگ و مسئولین منتخب یک عده جوان احمق غربزده ی بیشعور بلای جان این مملکت نبودن الان وضع مملکت چطور بود؟ اون بچه بدبخت گرسنه داره بخاطر انتخاب شما جوان های ملعون با اون تفکر لجن گرفته لیبرالیستی شما گرسنگی و فلاکت میکشه! اصلا چیزی به اسم "شرف" چیزی به اسم "وجدان" برای شما معنی داره؟
این همه دم از فقیر میزنید دم از حقوق بشر میزنید جای روسری سر چوب کردن و سگ تو رختخواب گذاشتن برید بچه بدبختی که نون شب نداره رو فقط یک شب غذا بدین
تف به انسانیت شما ننگ به انسانیت شما هزار بار لعنت و نفرین به انسانیت شما!
وقتی میبینم چنین موجوداتی دم از انسانیت و حقوق بشر میزنن خوب درک میکنم که چرا خدا به نوح علیه‌السلام گفت که حیوانات رو سواد کشتی کن!
#حقوق_بشر #سلبریتی_های_خیانتکار #مردم_بیسواد #انسانیت #مرگ_بر_آمریکا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...