ویژه کنید
عکس و تصویر 📝 #نکاتی درباره پخش فیلمی از اهدای گل توسط #زنان_بی_حجاب در مترو 🔸 ️پخش فیلمی ...


📝 #نکاتی درباره پخش فیلمی از اهدای گل توسط #زنان_بی_حجاب در مترو

🔸 ️پخش فیلمی با موضوع گل دادن چند #خانم_بی‌حجاب_در_مترو در حال پخش در فضای مجازی و رها شده‌ی این روزهاست. نمونه بارزی از #جنگ_نرم و فعالیت #فرهنگی دشمن در فضای حقیقی و بازنشر وسیع آن در فضای مجازی.

🔸 ️خواسته‌ی #عوامل_دشمن در فیلم، بسیار کودکانه است و به جای اهمیت به شخصیت و #کرامت و حقوق واقعی و فطری زن، خواهان رفتن به استادیوم و تماشای بازی مردان و آوازخوانی در برابر مردان و بی حجابی و... هستند. یعنی همان خواسته‌ی حقیرانه #فمینیست‌ها.

🔸 ️البته نباید این واقعیت را فراموش کنیم که اگر اینها بر کشور مسلط شوند، همچون اربابان خود در جهان غرب، به محجبه‌ها #رحم نخواهند کرد و در ایام #فتنه ۸۸ از خشونت وحشیانه اینها شنیدیم که همین‌ها یک مادر و دختر محجبه را #سر_بریدند و فیلمی هم پخش شد که یک #بسیجی را لخت کردند.

🔸 ️این حرکت نمایشی آنها بر علیه #حکم_قرآنی_حجاب و #قوانین_کشور است و لذا مسئولین #قضایی و مدعی‌العموم می‌بایست به دلیل حرمت‌شکنی و قبح‌زدایی از احکام مسلّم اسلامی و همچنین ارتباط با #عوامل_آمریکا (ارسال فیلم به دشمن) اقامه دعوا نمایند.

🔸 ️ضمن اینکه سایر افراد حاضر در فیلم که بدون اجازه‌ی آنها تصویرشان در همه جا پخش شده، می‌توانند از نقض #حقوق_شهروندی خود شکایت کنند.

✌ این را بدانیم که جریان #باطل، هیاهو دارد و سر و صدا دارد و جار و جنجال دارد، اما وقتی با جریان #حق روبرو شود، همچون یک بادکنک رنگی و بزرگ، با یک سوزن کوچک متلاشی خواهد شد.

🇮 🇷 اکثریت زنان این مرز و بوم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ دیدیم. در #اربعین دیدیم. در روز قدس دیدیم. در نماز عید فطر در مصلاها و مساجد کل کشور دیدیم. اکثریت زنان ما #حامی حجاب و حیا و اسلام هستند. #صبر_انقلابی آنها، حدی دارد و در موعد مقرر، مترسک‌های حامی #طاغوت و باطل را کنار می‌زنند و از #خون_شهدا و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

👈 هدف دشمن کاملاََ مشخص شده و از طریق ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی و هرزگی، می‌خواهند نسخه #اندلس را در ایران پیاده کنند تا #نور_حق و مسیر #مقاومت در برابر باطل را به خیال خودشان خاموش کنند؛ در حالیکه از درک واقعیت "جوشش خون حججی‌ها" و "ان تنصروا الله" و "زهق الباطل" محروم هستند.

🔸 ️لذا از طریق فعالیت همزمان در "نارضایتی‌تراشی اقتصادی" در کنار سوءاستفاده از فضای مجازی، ترویج فیلم‌های سینمایی و عکس‌های نامناسب و #سبک_زندگی_غربی و فعالیت‌های به ظاهر فرهنگی و ورزشی و... می‌خواهند #اختلاط بین زن و مرد و فساد و #فحشا را حاکم کنند.

🔸 ️اکثریت مردم که تجدید بیعت و همراهی خود را با اسلام و #ولایت نشان داده‌اند، حال آزمون مهمی در برابر مسئولین فرهنگی و قضایی و امنیتی و ارتباطاتی و اقتصادی و... وجود دارد که خدایی نکرده، اهمال احتمالی آنها در وظایف شرعی و قانونی خود، موجب امیدواری دشمن و تلفات در جنگ نرم نشود.

#فمینیسم
#ترویج_بی‌حجابی
#نقد_فمینیسم
#حرفما
🆔 @harfema

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...