ویژه کنید
عکس و تصویر 🔹 ️#حسین_هدایتی که معروف شده بود به #عابربانک# پرسپولیس حالا به دلیل کسب #اموال_ غیرقانونی ...

🔹 ️#حسین_هدایتی که معروف شده بود به #عابربانک# پرسپولیس حالا به دلیل کسب #اموال_ غیرقانونی و #اخلال_در_نظام_بانکی کشور #محاکمه می‌شود.
🔹 ️او در یک دهه گذشته برای رسیدن به #شهرت نقشی پررنگ در #ورزش کشور داشته است و حالا حدود ۲ هزار میلیارد تومان #پرونده_مالی دارد.
🔹 ️یکی از نکات مهمی که نماینده داستان در #کیفرخواستش درباره او گفته، این است که افراد باید اموالی که او در اختیارشان قرار داده است را پس بدهند.
🔹 ️هدایتی در دو سه فصل گذشته بیش از ۲۰ میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است و خودش ادعا کرده مبالغی را به #وحید‌_امیری ، #آنتوان_گولچ، #طارمی ، #رضاییان، #بیرانوند و تعداد دیگری از ستاره های پرسپولیس داده است.
🔹 ️غیر از این یک میلیارد به #تیم_ملی‌فوتبال ایران پاداش داده و بخشی از قرارداد و حقوق #کارلوس_کی‌روش را پرداخته است.
🔹 ️در ادوار قبل هم کمک هایی را به #علی_پروین و یک سری از #تیم‌های_لیگ_برتر داشته که اگر قرار به برگرداندن این پول ها شود، تقریبا نام بسیاری از بزرگان #فوتبال_ایران، بخصوص پرسپولیس‌ها در لیست بازگشت #اموال_بیت‌المال قرار می‌گیرد.
🔴 البته به شرطی که این اتهامات هدایتی در دادگاه تائید شود و دادگاه به جای #باشگاه‌ها یا #فدراسیون هایی که این #پول‌ها را گرفته اند، اشخاص را مرجع بازپس دهی اموال کند

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
#تماس با ما
☎ ️02122904873
☎ ️02122904874
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
#مشاوره_آنلاین #تلگرام و #واتس_اپ
📱 09128400921
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
http://kiandad.com

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...