ویژه کنید
عکس و تصویر به «کاخ سفید» باید نامه می‌نوشتند وزرا! اما #قاسم_سلیمانی هرگز به #رهبر_انقلاب نامه نمی‌نویسد که ...

به «کاخ سفید» باید نامه می‌نوشتند وزرا!

اما #قاسم_سلیمانی هرگز به #رهبر_انقلاب نامه نمی‌نویسد که «اگر لایحه‌ی کذا تصویب شود، دیگر دنبال حضور پرقدرت ما در منطقه نباشید!»

آری! فرق است میان سردارانی که در تراز #چهل_سالگی_انقلاب_اسلامی کار می‌کنند، با وزیرانی که توهم زده‌اند فقط ۴۰ روز از استقرار نظام گذشته! بعضی وزرا تصور می‌کنند #خمینی هنوز در پلکان طیاره است! هیهات! سالیانی است زمین پر شده از عطر فرشته! و اینک برد موشک شیربچه‌های خلف صالح امام به مقر هر ابلیسی می‌رسد!

♦ ️آقایان وزرا! اگر نمی‌دانستید، بدانید؛ ۳۰ سال از این ۴۰ سال را خامنه‌ای رهبر بوده! عوض شرح دستاوردهای #برجام به #ملت و اینکه آیا چقدر موفق بود در لغو بالمره‌ی همه‌ی تحریم‌ها، نامه به #ولایت می‌نویسید؟! بهتر نبود به جای نامه‌ی محرمانه به ولایت، نامه‌ی غیرمحرمانه به ملت می‌نوشتید و از همگان عذرخواهی می‌کردید بابت این وضع دولتمردی؟! مشکل از «ارکان گشاد» است، نه «ارگان عماد»!
والله مغنیه‌ی شهید مقاومت، نه مدیر سایپا است، نه سمتی در ایران‌خودرو دارد! مردم شاکی از دولتی‌های جاده‌مخصوص، شکایتی از حکومتی‌های بنیان مرصوص ندارند!

♦ ️آقای روحانی! دولت‌تان را درست کنید! با این دست‌فرمان، کدخدا و اروپا که هیچ؛ بیم از آن می‌رود حتی #خدا هم نتواند کاری برای شما بکند! مکرون خیلی همت کند به داد مردم فرانسه برسد! مردم ایران را لازم نکرده! اروپا خیلی هنر کند، بتواند #پیزا را راست کند! و شما هم بتوانید #میلاد را کج نکنید! و انقلاب را در اذهان مردم، بد نکنید! #امیرالمؤمنین یک #مالک_اشتر در #صدر_اسلام داشتند و یکی هم امروز در #صدر_انقلاب دارند که بلاشک حضرت سیدعلی هستند!
الغرض! عصر بازگشت مالک از خیمه‌ی معاویه گذشته! فی‌الحال گریبان بطالین دست بازوان پرتوان ولی امر مسلمین جهان است؛ بازویی، حاج‌قاسم و بازویی، نصرالله!

♦ ️ما از کربلای ۴ به کربلای ۵ رسیدیم و از کربلای ۵ به خود کربلا! و ان‌شاءالله تا رهایی قدس شریف نیز راهی نیست! بله! قیمت مرغ و گوشت، گران است اما به سپاه مقدس قدس چه دخلی دارد؟! عجبا! علی‌رغم تجربه‌ی برجام، باز هم در این وهم بزرگ غوطه‌ورید که مسیر #گشایش_اقتصادی از #سازش_سیاسی میسر است! نه! #نامه آن نبود که برخی وزرا نوشتند! نه #قلم داشت، نه شرافت! نامه به این می‌گویند! و مرد به حاج‌قاسم می‌گویند! #تحریم برای ایشان نیز هست! لیکن سردار ما فقط موسم فتح، به فرمانده‌ی کل قوا نامه می‌نویسد! یا شیخ سرخه! #بیت_رهبری چرا؟! به #کاخ_سفید بگو وزرایت نامه بنویسند که چرا #آمریکا از برجام، خارج شد؟!

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...