ویژه کنید
عکس و تصویر ⭕ ️ #فوری/#اختصاصی 🔹 یک منبع آگاه در یکی از نهادهای امنیتی در گفتگو با ...

⭕ ️ #فوری/#اختصاصی

🔹 یک منبع آگاه در یکی از نهادهای امنیتی در گفتگو با #کانال_یاران_دکتر_احمدی_نژاد:

🔸 قبل از سخنان رهبر معظم انقلاب، دولت و بخشی از حاکمیت [که از مواضع ایشان درخصوص مذاکره مستقیم با آمریکا مطلع بودند] با ارسال پیغامی #سری به طرف میانی مذاکره، این اطمینان خاطر را داده بودند که میتوان با وساطت اروپا، مذاکره مستقیم با آمریکا را به وضعیتی دیگر تغییر دهند.

🔸 بعبارتی طرف اروپایی با درخواستِ اختیاراتی از طرف آمریکایی، نقشِ ثانویه خود را در این عرصه اجرا کند تا مذاکره مستقیم با آمریکا به یک مذاکره غیرمستقیم با طرفیتِ ظاهری اتحادیه اروپا پوسته اندازی کند!

🔸 همانطور که پیش تر گفتم، اقدامات گسترده ای انجام شده و طرف آمریکایی به این اطمینان خاطر رسیده که طرف ایرانی آماده قبول هر گونه پیشنهاد دیگر در هر قالب است. ولو به این شکل و با وساطت طرف اروپایی! آقای قدوسی هم به این مسئله تا حدودی اشاره کردند.

🔸 متاسفانه برجام، مسیر بی بازگشتی را برای ایران به ارمغان گذارده است که فعلا از ابعاد احتمالی آن هیچ اطلاعی در دسترس نیست و باید اندک اندک از آن مطلع شد.

🔸 خیلی خلاصه و مفید خدمتتان بگویم که طبق آخرین اطلاعات واصله "مذاکرات برای رسیدن به توافقی خاص همچنان در جریان است و آنچه بعنوان امتیاز به طرف مقابل تقدیم شده فراتر از تصوراتِ تاریخی 200 ساله ما و گفته های آقای قدوسی در این خصوص است"

@Drahmadinejad

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...