ویژه کنید
عکس و تصویر #گفتگوی_اختصاصی 👤 حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر حیدری کاشانی، کارشناس مهدویت و معارف اسلامی؛ 💠 ...

#گفتگوی_اختصاصی

👤 حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر حیدری کاشانی، کارشناس مهدویت و معارف اسلامی؛


💠 حضور مردم در قدمگاه امام رضا(ع) عشق و ارادت جمعی مردم به ساحت قدسی امامت و ولایت است/ سعی کنید به این مراسم یک رنگ و بوی مهدوی ببخشید


🔹 این حضور مردمی که در واقع عشق و ارادت جمعی مردم به ساحت قدسی امامت و ولایت است، از مصادیق تعظیم شعائر الهی است و بسیار نیکوست.

🔸 زائران قدمگاه حضرت سعی کنند در آن مکان قدسی که متبرک به حضور امام معصوم است، حجاب زمانی را کنار بزنند و خود را در محضر امام رضا(ع) ببینند و با ایشان بیعت کنند.

🔸 جنبه پژوهشی و تحقیقی کار را حتما در پیوست برنامه‌ها داشته باشید؛ ضمن اینکه به مسیر احتمالی حضور حضرت نیز تعرض نکنید...

🔸 روالی که طی شده و با بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی و دفتر تولیت در ارتباط هستید جهت حمایت از این مسیر، روال درستی است و ان شاءالله با حضور سفیران حضرت در این مراسم بر معنویت کار افزوده شود.

🔸 سعی کنید به این مراسم یک رنگ و بوی مهدوی ببخشید، یعنی این حضور و بیعت، بیعت با امام حاضر(ع) است. از دعاهای امام رضا(ع) در حق امام زمان(عج) در چاشنی کار حتما بهره ببرید.
امام رضا(ع) در باب مهدویت و ظهور دعاهای نابی دارند... بویژه دعایی که ایشان به یونس بن عبدالرحمان برای سلامتی امام عصر(عج) انشا فرمودند: «اللّهُمَّ ادْفَعْ عَنْ وَلِیِّکَ وَ خَلِیفَتِکَ وَ حُجَّتِکَ عَلی خَلْقِکَ وَ لِسانِکَ المُعَبِّرِ عَنْکَ النّاطِقِ بِحِکْمَتِکَ وَ عَینِکَ النّاظِرَهِ بِإِذْنِکَ وَ شاهِدِکَ عَلی عِبادِکَ …».(مفاتیح الجنان ص ۹۹۲)

1397/3/17- روضه منوره رضوی

✅ آشنایی با سایر دیدگاه‌ها👇 👇 👇

@gadamereza

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...