ویژه کنید
عکس و تصویر 🔴 چند سوال یک جوان ایرانی از آقای #جهرمی و دولت مردان مرتبط و اعضای ...

🔴 چند سوال یک جوان ایرانی از آقای #جهرمی و دولت مردان مرتبط و اعضای #شورایعالی_فضای_مجازی:
.
◀ ️چرا باید در #فضای_مجازی ایران #کاپیتولاسیون حاکم باشد و #شبکه_های_اجتماعی خارجی براحتی تمام #قوانین_جمهوری_اسلامی ایران را زیر پا بگذارند و هر غلطی میخواهند بکنند؟
.
◀ ️چرا میلیون ها ایرانی باید تابع قوانین و دستورات یک جوان خارجی فعالیت کنند؟ آقای جهرمی، بارها از این جوان خارجی ذلیلانه تقاضا کرده اید و آن جوان مغرور ، شما و #مردم_ایران را #تحقیر کرده است. این همه تحقیر برای چه؟
.
◀ ️آیا این عاقلانه است که دقیق ترین اطلاعات بیش از ۴۰ میلیون ایرانی به صورت لحظه ای از کشور خارج و نگهداری شود؟
.
◀ ️براستی درآمد #تلگرام و... از کجاست و چه مقدار از درآمد تلگرام، از راه فروش اطلاعات است؟🤔
.
◀ ️درآمد #وزارت_ارتباطات از #دلالی_اینترنت مصرفی این شبکه های اجتماعی چقدر است؟
.
◀ ️درآمد وزارت ارتباطات از تبادل میلیونها محتوای غیر اخلاقی با حجم بالا چقدر است؟
.
◀ ️تلگرام و اینستاگرام و... عامل اصلی فروپاشی چند هزار خانواده بوده است خواهد بود؟ در کجای جهان اینگونه خانواده ها را با شبکه های اجتماعی تنها گذاشته اند؟
.
◀ ️چند میلیون جرم در جامعه با این شبکه ها انجام شده و چه تعداد پرونده در #مراجع_قضایی تشکیل شده است و برای مثال بخاطر عدم همکاری تلگرام چه تعداد پرونده بلاتکلیف مانده است؟
.
💬 آقای جهرمی و مسئولین مرتبط، نقش #توئیتر و #فیسبوک در فتنه ۸۸ و نقش تلگرام در سال ۹۶ ، را دیده اید و باز هم فکر میکنید آنها برای رضای خدا ابزارشان را در اختیار ما قرار میدهند؟
.
⚠ ️ لطفا بیدار شوید و ببینید با این افکار و روش های غلط چه ضررهایی برای این مردم و مملکت رسیده است. اگر الان کاسبی چند نفر در تلگرام را بهانه وادادن به اجنبی میکنید، ادامه فعالیت تلگرام، در آینده ضربه های قویتری به مردم و نظام خواهد زد. لطفا کمی هم منافع مردم را در نظر بگیرید و از #شبکه_های_داخلی حمایت کنید و در اسرع وقت شبکه #اینترنت_ملی را جایگزین کنید. چرا مردم نباید #رایگان و #امن از شبکه های اجتماعی استفاده کنند؟
👉 @roshangarii 🌹

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...