ویژه کنید
عکس و تصویر العبد: 💢 #کریس_مورتیمر: #تازه_مسلمان_انگلیسی ✨ آرامش بخش‌ترین مکان دنیا مشهدالرضا است ✨ 💥 عجب #امام_خمینی ...

العبد:
💢 #کریس_مورتیمر:
#تازه_مسلمان_انگلیسی
✨ آرامش بخش‌ترین مکان دنیا مشهدالرضا است ✨
💥 عجب #امام_خمینی شیعه است؟؟؟
http://rahyafte.com/40040

🌸 💢 🌸 💢 🌸 💢 🌸 💢 🌸

💠 @rahyafte_con💠

💢 در جنوب #لندن به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام
سال ۲۰۰۵ مدرک کارشناسی‌ام را گرفتم، سال ۲۰۰۶ هم کارشناسی ارشد در رشته‌ی #حقوق را تمام کردم. مدرک کارشناسی‌ام از دانشگاه ردینگ و کارشناسی ارشد از دانشگاه LSE در لندن بود. همسرم صفیه در دانشگاه #داروسازی دانشگاه #لندن، رشته‌ی داروسازی خوانده است و یک داروساز حرفه‌ای است
💢 من دوستان زیادی در مدرسه داشتم که #ادیان مختلفی داشتند. مسلمان، هندو، مسیحی… از تمام ادیان مختلف بودند. اولین بار که از #اسلام شنیدم، سیزده ساله بودم. وقتی پانزده ساله بودم به اردویی رفته بودم که با یک پسر #مسلمان ِ #پاکستانی هم اتاق شدیم. او نماز می‌خواند، وقتی ما به «بار» می‌رفتیم همراه ما نمی‌آمد و می‌گفت من به بار نمی آیم و مشروب نمی‌خورم....؟؟؟

💢 #کریس در معرفی دوستی که او را با #اسلام آشنا کرد چنین می گوید: اسمش علی و اهل #عراق است. ما را ه مدرسه تا خانه را در یک #قطار می‌رفتیم در قطار با هم آشنا شدیم و با هم حرف‌های زیادی می‌زدیم....؟؟؟

💢 صفیه در یک کانال تلویزیونی مذهبی کار می‌کرد. او مسئول هماهنگی برنامه بود و من مهمان برنامه بودم. ما داشتیم حرف می‌زدیم که او گفت پدرش مدیر یکی از #مراکز_اسلامی در لندن است و من با خود فکر کردم که پس امیدی نیست!؟؟؟
💢 پدر صفیه، با اشاره به مهاجرتش، گفت: وقتی از #آفریقا به انگلستان آمدیم با یک تغییر ناگهانی فرهنگی رو به رو شدیم. #کلوپ‌های شبانه، موسیقی، همه چیز، روابط راحت دختر و پسرها و … لذا اوایل ما از نظر فرهنگی و دیگر جنبه‌ها، پسرفت داشتیم. خیلی‌ها غذای #حرام می‌خوردند، #کلوپ_شبانه می‌رفتند و همین اتفاق برای بچه‌های ما هم رخ می‌داد. آنها اصلاً به شیوه‌ی اسلامی تربیت نمی‌شدند..؟؟؟

💢 #کریس: خیلی از تازه مسلمان‌هایی که من می‌شناسم افرادی هستند که زمان #انقلاب_اسلامی مسلمان شده‌اند. آنها از مواضع #امام_خمینی تأثیر گرفتند که مقابل #ظلم در جهان ایستاد، مقابل نظام #سرمایه‌داری و #کمونیسم ایستاد و مقابل #آپارتاید در آفریقای جنوبی ایستاد. مواضع امام خمینی تأثیر بزرگی بر افراد بسیاری داشت. آنها از امام خمینی الهام گرفته و مسلمان شدند. وقتی برای اولین بار می‌شنیدند که امام خمینی #شیعه است به جای آن که امام خمینی را به خاطر شیعه بودن رها کنند، می‌گفتند: عجب! امام خمینی شیعه است؟ این مذهب شیعه چه مذهبی است؟ اعتقادات آنها چیست؟

💢 #کریس با اشاره به اینکه یک سال در #سوریه زندگی کرده است، گفت: به حرم حضرت زینب زیاد می‌رفتم. حرم ایشان حس خاصی دارد. او #ام_المصائب است و شخصیت شگفتی دارد. وقتی آنجا هستی انگار نزد مادرت هستی چون او رنج و سختی زیادی کشیده و همیشه مراقب بازماندگان کربلا بوده است. احساس می‌کنی در حضور شخصی بزرگ و قوی هستی....؟؟
ادامه👇 👇 👇 👇
رهیافته آشنایی باتبلیغ درحوزه بین الملل واخبارتازه مسلمانها،رهیافتگان،مبلغین ومراکزاسلامی
انجمن شهیدادواردوآنیلی🌷

http://rahyafte.com/40040

🌸 💢 🌸 💢 🌸 💢 🌸 💢 🌸

💠 @rahyafte_con💠

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...