ویژه کنید
عکس و تصویر از #سوپرمن شدن آقای #جهانگیری چه کسی متضرر میشود؟ و چه کسی بهره میبرد؟ یکی ...

از #سوپرمن شدن آقای #جهانگیری چه کسی متضرر میشود؟ و چه کسی بهره میبرد؟
یکی از مهمترین جنبه های رای آوری، #کاریزمای_شخصی کاندیداست.
روئسای جمهور قبل، هر کدام لااقل در بین طرفداران خودشان یا حتی فراتر از آن دارای این شاخصه بودند.
جناب آقای #روحانی از دور اول شخصا از این شاخصه بسیار کمتر از روئسای جمهور پیش از خود بهره می بُرد و حتی هنوز بیش از کاریزمای شخصی خود، به اتکای حامیان کاریزماتیکش مورد اعتماد مردم قرار گرفته است!
در این دوره هم حضور جناب آقای #جهانگیری تا کنون بیش از آنکه به ضرر رقبای جناح مقابل تمام شود(و حتی بیش از آنکه رقبا در این زمینه توفیقی داشته باشند)، در #ناخودآگاه مخاطبین موجب ایجاد نقصان در کاریزمای شخصی جناب #رئیس_جمهور شده است!
تنها حاصل حضور اقای #جهانگیری برای جناب اقای روحانی این بود که الان همه - حتی خودی ها هم - میگویند آقای جهانگیری #قوی_تر از آقای روحانییست!!
و این برای کسی که میخواهد #کاندیدای_نهایی یک جریان باشد و خود را #ناجی مملکت معرفی کند، #سم_مهلک است! و حتی همان میزان بضاعت نچندان زیاد کاریزمای شخصی آقای روحانی را به چالش کشید و باور پذیری اینکه از بین کاندیداهای باقیمانده در صحنه، ایشان همان ناجی مطلوب خواهد بود را برای رای های مردد - که کم هم نیستند - کم میکند!
بدیهیست هرچه فروغ اقای جهانگیری در مصاحبه ها و مناظره های بعدی بیشتر و بیشتر شود، این باور پذیری کمتر و کمتر شده و اقای #روحانی بیش از پیش برای #رقابت_نهایی تضعیف خواهد شد !
و در نهایت، قوی ترین رقیب ایشان، از این تزلزل بوجود آمده در کاریزمای شخصی آقای روحانی بیشترین بهره را خواهد برد!
بنظر می آید تنها راه مقابله با این سیر قهقرایی برای آقای روحانی این است که در مناظرات بعدی نقشش را با آقای جهانگیری عوض کند و معاون کم فروغ تر از رئیس ظاهر شود تا اینگونه القا شود که وی برای ""کمک"" به رئیس جمهور آمده نه برای اینکه رئیس جمهور را ""زیر پر و بال خود بگیرد"" !! (بین این دو نوع کمک فاصله از زمین تا آسمان است. یکی تقویت و دیگری تخریب محض است!)
گفتیم آنچه باید میگفتیم، اما بعید میدانم تیم دولت محترم تا این اندازه به #ضرورت این #تعویض_نقش رسیده باشند ....

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...