ویژه کنید
عکس و تصویر تأملی در اظهار‌ات شاذ اخیر هاشمی رفسنجانی !! آقـای #اتاق_فرمان !! چگونه ممکن است #برجامی ...

تأملی در اظهار‌ات شاذ اخیر هاشمی رفسنجانی !!


آقـای #اتاق_فرمان !!


چگونه ممکن است #برجامی که خاصیت بازدارندگی ‌اش نمی ‌تواند مانع از دستبرد ایالات متحده به دارایی‌های ایران گردد، به انزوای رژیم صهیونیستی و زانوی غم بغل گرفتنِ آنها منجر شده باشد ؟؟#ظاهراً کف ‌گیر دولت یازدهم در تحریف افکار عمومی به سمت مسائل حاشیه‌ای و غیرمربوط به #ته_دیگ خورده و بار دیگر به سراغ نیروهای تازه نفس بیرون دولت رفته است.چند روزی است که #هاشمی رفسنجانی پس از #سکوت معناداری که در مواجهه با بحران #حقوقهای_نجومی اختیار کرده بود، بار دیگر به کمک دولت تدبیر و امید آمد تا شاید به نوبه‌ خود بتواند مرهمی باشد بر آلام دولت‌ مردانی که در یک سال پایانی ریاست جمهوری روحانی، به شدت با معضل «بی‌اقدامی» دست و پنجه نرم می ‌کنند.چند روز قبل بود که هاشمی بار دیگر شمشیر خود را از نیام بیرون آورد و پرداخت یارانه ‌ها را مخدوش‌کننده‌ کرامت انسان‌ ها دانست.


حال آنکه به فرض صحت چنین اظهار نظری، این پرسش به اذهان متبادر می‌ گردد

که

چرا رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مقابل اقدامات ریز و درشت دولت قبل، خود، خانواده و همه ‌ی پیاده و سواره ‌نظام ‌هایش را وادار به تقابل نموده، در برابر پدیده ‌ی شوم #چپاول_بیت_‌المال سخنی به میان نیاورده است ؟؟
چرا او در برابر ملقب ‌شدن آق صفدر حسینی به #ذخیره‌ی_نظام واکنشی نشان نداد ؟؟هاشمی رفسنجانی در ادامه‌ سریال دفاع تمام ‌قد از دولت روحانی، در دیدار با جمعی از اهالی فرهنگ گفت: یکی از بزرگ ‌ترین مشکلات دولت فعلی سنگ ‌اندازی ‌ها، مانع تراشی‌ها و موضع ‌گیری ‌های مغرضانه مخالفان سیاسی است که حاضرند برای تضعیف و ضربه ‌زدن به دولت، همه‌ ی‌ افتخارات و دستاورد های نظام را زیر سؤال ببرند.
وی در ادامه به برجام به عنوان یکی از مصادیق « دستاورد های نظام » اشاره کرد و افزود : نگاه مخالفان صاحب تریبون و رسانه ‌ی دولت روحانی به برجام، نمونه ‌ی روشن از کارشکنی و بهانه ‌گیریهای آنان است.
مطالعه ‌ی #خط_فکری #تبلیغی افراد، گروه ‌ها و #رسانه‌_های_حامی_دولت نشان می‌دهد که ظاهرا آنها در #دور_باطلی مشغول گشت و گذارند که هر از گاهی با #صدور_فرمان از #اتاق_فکر و صحنه‌گردانان اصلی، دست به اقداماتی می ‌زنند که هیچ ارتباطی با مطالبات مردم و عموم جامعه ندارند.#هر_زمان

نیز

نقشه‌ ها و برنامه‌‌ های آنها مثمر ثمر واقع نگردد، بزرگان جناح شخصا وارد میدان شده و از هر ابزاری اعم از توئیتر، مصاحبه، قلم، سخنرانی و حتی دیدار با چهره های بدسابقه فضا را به #نفع خود دگرگون می ‌کنند.اظهار نظرات عجیب و غریب اکبر هاشمی رفسنجانی دقیقا در همین #پروژه قابل فهم است.


او برای چندمین بار در ماه ‌های گذشته، مخالفان سیاست های دولت یازدهم و توافق هسته‌ای را هم ‌نوا با صهیونیست‌ ها توصیف کرد. این ادعا در حالی صورت گرفت که اثر برجام در انزوای رژیم صهیونیستی #تقریبا_هیچ بوده است !!


البته چگونه ممکن است برجامی که خاصیت بازدارندگی ‌اش نمی تواند جلوی درج چند بند ضد ایرانی را در بیانیه پایانی اجلاس سازمان همکاری‌ های اسلامی بگیرد و مانع از دستبرد ایالات متحده به دارایی‌ های ایران گردد، به انزوای رژیم صهیونیستی و زانوی غم بغل گرفتنِ آنها منجر شده باشد ؟؟
هم‌ چنین باید گفت که اگر هاشمی و حامیان عملگرای دولت تدبیر و امید، برجام را سمبل «عصبانی‌کردن اسرائیل» می‌دانند، با این نگاه، هجمه ‌های تند و بی ‌امان خود به دولت قبل را که ظاهرا در عصبانی ‌کردن سران رژیم صهیونیستی ید طولایی داشته، چگونه ارزیابی می‌ کنند ؟؟قطعا فضای به وجود آمده، برگه‌ نخست دفتر #انتخابات_96 میباشد و باید منتظر صفحات بعدی آن باشیم.


((به نقل از #کانال_مهرورزان_۲ ))
.
.
.
.
.
#م.ه #ف.ه #هاشمی #فتنه #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی #فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک #فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت #پیرمرد_پرحاشیه #کذاب #نانجیب_ها #شارلاتانهای_سیاسی #شارلاتانیسم_رسانه‌ای #خائن


#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...