ویژه کنید
عکس و تصویر برآشفته شدن #لاریجانی در برابر ادعای توهین به #روحانی لاریجانی در جلسه مجلس اخطار غیرمرتبط ...

برآشفته شدن #لاریجانی در برابر ادعای توهین به #روحانی


لاریجانی در جلسه مجلس اخطار غیرمرتبط به دستور جلسه درباره انتقاد یک امام جمعه از روحانی را وارد دانست و گفت: به کار بردن برخی عبارات نسنجیده در مورد مقامات مسئول در کشور و رئیس جمهور کار نادرستی است و باید دقت لازم در این زمینه بشود.
انتقاد لاریحانی درحالی است که!

#اولاً

وی در برابر #توهین_های مکرر #روحانی به منتقدان #سکوت کرده

و


#ثانیاً
تاکنون در برابر این فضاسازی رسانه ای، به صراحت مشخص نشده چه کسی توهین کرده و توهین او چه بوده.

از نظر نزدیکان دولت، هر کس به حسن روحانی انتقاد کند، توهین کرده!!!این در حالی است که

#رفتار_توهین_آمیز چند تن از #نمایندگان_همسو با #رئیس_مجلس در مجلس هشتم و در جلسه بررسی رأی اعتماد به وزیر ورزش، چنان رهبر انقلاب را برآشفته کرد که یک روز پس از آن در تاریخ (1 تیر 90) هیئت رییسه و روسای کمیسیون های مجلس هشتم به دفتر #رهبری فراخوانده شدند و #امام_خامنه ای خطاب به آنها فرمودند:


"حادثه دیروز در مجلس [نسبت به رئیس جمهور] هم بنده را به شدت ناراحت کرد و هم به شدت نگران شدم. گاهی اوقات مسائلی پیش می آید که باید از آن به خدا پناه برد.


ناراحتی ام به دلیل اهانت به رئیس جمهور بود، #شما_اهانت_کردید به #رئیس_جمهور.

شما می توانید به رئیس جمهور تذکر بدهید، سوال کنید استیضاح کنید، ولی نمی توانید به هیچ کس توهین کنید به خصوص به رئیس جمهور، ‌رئیس جمهور یک مقام محترم است در قانون اساسی.

نگاه به سابقه بکنید.


همیشه روسای جمهور در مجالس مخالفینی داشت،

کی اینطور توهین کردند نسبت به رئیس جمهور؟

این رفتار اهانت آمیز ظلم بود، ناحق بود، گناه بود. نگرانی ام نسبت به مجلس بود. حقیقتاً نگران خود مجلس شدم. این چه وضعی است که مجلس که نمونه فضائل مردم معرفی شده است، دو دو کند و نگذارد کسی حرفش را بزند.


من چند بار تا حالا به آقای لاریجانی گفتم که جلوی این کار بگیرد. دو دو یعنی چه؟

همین مانده که یقه یکدیگر را بگیریم و بر سر و کله هم بزنیم مثل برخی کشورهای دنیا.

من جدا نگران شدم چه کار کنیم؟علنی بگویم که #مجلس ظلم کرد و خلاف عدل کرد و گرفتار رذیلت شد؟!


از آقای لاریجانی و معاونانش، ‌نواب رئیس گله دارم.دیروز وقتی دو دو کردند، آقای لاریجانی باید صحبت آقای رئیس جمهور را متوقف می کرد و به جماعت اقلیتی که دو دو می کنند، حمله می کرد.اینها مجلس را جلوی مردم بی آبرو می کنند. اینها که دو دو می کنند از نظر تعداد اقلیت اند. باید به اینها حمله می کردید. این اقلیت را به مردم معرفی کنید.


باید آقای لاریجانی حمله می گردند به آنها. منتقد هستید از دولت، از رئیس جمهور می توانید بگوئید،

حرفتان را بزنید و علاج جویانه وارد میدان شوید. یک جور هم برخورد خصمانه و کینه ورزانه است، معلوم است می خواهد ناخن بزند. خدا با شما اینطور سختگیری کند خوشتان می آید؟ اگر مجلس بخواهد از مرکز پژوهشها تحقیق و تفحص کند شما اشکال ندارید؟ من این رفتارها را نمی پسندم. این شأن شماها نیست. من جدا معترضم. این متناسب شما نیست. بساط این دو دوها را، ‌این هوچیگری ها را از مجلس جمع کنید. حیف است مجلس تبدیل شود به هر محل برای هوچیگری. این را نمی پسندم. آدم می تواند تعابیر تندتری هم نسبت به مجلس بکار ببرد. درست نیست که مجلس بنا کند هو کردن. این برای من قابل قبول نیست. من از آقای لاریجانی و نواب رئیس هیئت رئیسه جدا توقع دارم که به نمایندگان بگویند هر کس دو دو کرد شناسایی کنند و به رئیس بگوئید. آنها را به مردم معرفی کنید. این بود عرض بنده.

شما می خواهید بگوئید مجلس با رئیس جمهور همراه نیست، خوب رأی ندهند، حرفش را نپذیرند. حق ندارند که به او توهین کنند .

برای دلگرم کردن مردم باید علنی (پوزش از رئیس جمهور) بگویید و صدا و سیما پخش کند همین امشب هم با آقای #احمدی_نژاد تماس بگیرید و #دلجویی کنید."
.
.
.
.
.
#پ.ن؛
توهین خوبه! ولی فقط برا روحانی و رفقاش!!!
خودتونید!!!!!!!
.
.
.
.
#روحانی #تا_کی_دروغ؟ #تا_کی_عوام_فریبی؟ #روحانی_مچکریم #رکود #رسوایی #جیغ_بنفش #حقه_بازی
#لاریجانی #لال_مونی
#بسیج_سایبری


#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...