ویژه کنید
عکس و تصویر حمله #گازانبری به #اسلام_انقلابی در #ایران و #منطقه ️مقدمه : در هفته گذشته شاهد حمله ...

حمله #گازانبری به #اسلام_انقلابی در #ایران و #منطقه

️مقدمه :
در هفته گذشته شاهد حمله همزمان گازانبری به اسلام انقلابی در ایران و رویش های آن در منطقه بودیم. چرایی و چیستی این حمله گازانبری همزمان، در این یادداشت مورد بررسی قرار می گیرد.

️حمله به اسلام انقلابی در ایران :
در 15 اردیبهشت 95 آقای #روحانی با نفی اسلام انقلابی (#اسلام سلطه ناپذیر) گفت : <<...ما انقلاب اسلامی داریم و ما در پی اسلام انقلابی نیستیم. >>

️حمله به رویش های اسلام انقلابی در منطقه :
همزمان به رویش های اسلام انقلابی(مقاومت اسلامی) در #عراق، #سوریه و #یمن حمله می شود. این حمله گازانبری همزمان نمی تواند تصادفی باشد.

️چرایی حمله گازانبری به اسلام انقلابی :
مقامات #دموکرات #آمریکا برای موفقیت در انتخابات آتی، تنها چند ماه بیشتر فرصت ندارند. از این رو آنان پیروزی در برابر اسلام انقلابی (در ایران و منطقه) را در یک برنامه زمانبندی شده تا ماه آگوست ( اوایل تابستان) به انتظار نشسته اند.

️چیستی حمله گاز انبری به اسلام انقلابی :
با ایجاد #فتنه در #عراق و خلاء قدرت قانونی در این کشور، باید صحنه میدانی و سیاسی به نفع آمریکا تغییر کند. همزمان با حمله تروریست ها به ریف حلب، باید تحولات میدانی و سیاسی در سوریه نیز به سود آمریکا تغییر نماید و در همین حال با هجمه به اسلام انقلابی در ایران، باید معادلات سیاسی به نفع آمریکا تغییر کند. بنابراین حمله همزمان و گازانبری به اسلام انقلابی، با هدف پذیرش #برجام 2 و 3 و 4 و... صورت می پذیرد. در عراق و سوریه تروریست ها و در ایران جریان نفوذ بازیگران سناریوی آمریکا هستند.

پ ن: من کاری به اون افراد خمار و خواب آلود ندارم که ککشون هم نمیگزه، کاری با اون #افسادطلبهای منافق هم ندارم که ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه هستند؛ اما اگر قرار باشه روحانی؛ راه #خاتمی ملعون و منفور و #باغی و #یاغی انقلاب رو بره، دستش رو قطع خواهیم کرد، اجازه نخواهیم داد انقلاب و اسلام و آرمان های #امام_راحل ؛ بخاطر روحیه ی #اشعری وار #کدخدا پذیران به خطر بیفته؛ اجازه نخواهیم داد برادران عزیزمون در یمن و سوریه و لبنان و فلسطین و عراق؛ فدای معیشت عده ای مفت خور و بچه پولدار نوکیسه شن؛ اولین اقدام همین نوشتن و اندرز دادنه، امیدواریم که تا همینجا کافی باشه و نیازی به اقدامات بعدی نباشه... ما انقلابمون رو راحت به دست نیاوردیم که بخوایم بخاطر راحتی عده ای شکم باره، اون رو از دست بدیم؛ ما در هیچ شرایطی برادرانمون رو در محور مقاومت فدای مشتی دلار نجس آمریکایی نخواهیم کرد...
#مرگ_بر_فتنه_گر
#مرگ_بر_منافق
#مرگ_بر_افسادطلب
#مرگ_بر_آمریکا
#مرگ_بر_امریکا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...