ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا #قسمت_بیست_و_پنجم؛ ...

به نام خدا

سلسله پستهای #پشت_پرده_فتنه88 به روایت سردار #مشفق از مسئولان ارشد واجا


#قسمت_بیست_و_پنجم؛


#میرحسین #مستقل وارد می‌شود ‏‎


میرحسین موسوی مستقل وارد انتخابات شد اما بعد از دوهفته #احزاب_اصلاح‌طلب خود را جمع و جور کردند و ‏گفتند: "اگر ما بتوانیم از طریق وی به بخشی از نظام آویزان شویم، خودش کلی است. ما فرصتی برای دست و پا ‏کردن یک کاندیدای دیگر نداریم‎. "


بنابراین تصمیم گرفتند که از وی حمایت کنند و به ستادهای وی نفوذ کنند. روز چهارم عید جلسه پنهانی با حضور ‏اعضای سازمان مجاهدین و میرحسین برگزار شد که میرحسین گفت که نباید صدای این جلسه را در بیاورید و ‏توقع نداشته باشید که من با شما عکس دو نفره بگیرم اما مطمئن باشید که ۹۰ درصد از افکار من به شما نزدیک ‏است. چند روز بعد با مشارکت و ملی - مذهبی‌ها جلسه گذاشتند که گزارش آن در رسانه‌ها افشا شد‎.


چند روز بعد جبهه #اصلاحات آقای #صفدر_حسینی را به #ستاد_موسوی معرفی کرد و موسوی دست #بهزادیان‌نژاد را ‏در دست او گذاشت و ستاد اصلاح‌طلبان و ستاد موسوی در اکثر استانها یکی شد به جز چند استان که یکی از ‏آنها تهران بود و در رأس تمامی این ستادها یک فرد مشارکتی قرار گرفت‎.


یکی از اصلاح طلبان به صراحت گفت که این صحبتهایی که میرحسین میکند همان صحبت‌های احمدی‌نژاد است ‏و تنها فرقش این است که ایشان عاقل است.بنابراین به وی گفتند که باید این ادبیات خود را عوض و مثل ‏اصلاح‌طلبان صحبت کنی‎. ‎بعد از این اصلاح‌طلبان در برج میلاد یک جشن برگزار کردند و از اعضای ستاد میرحسین ‏موسوی و خود وی دعوت کردند تا در این جشن به وی بفهمانند که چگونه باید کار کرد.


این جشن برگزار شد و ‏همه وقایعی که در طول هشت سال دولت خاتمی روی داد در دو ساعت این جشن خلاصه شد. کارناوال‌ها و ‏سیاه‌نمایی علیه نظام انجام دادند‎.


میرحسین در حین مراسم به بهزادیان‌نژاد گفت یاد بگیر. اینجوری برای من باید جلسه بگذاری... بعد از این کار به ‏جایی رسید که #مشارکتی‌ها برای وی سخنرانی می‌نوشتند و او ایراد می‌کرد‎.

.
.
#ادامه_دارد
با ما همراه باشید...
.
.
.
#م.ه #ف.ه #فائزه #هاشمی #رفسنجانی #دروغ_بزرگ #موسوی
#مرض_هاری #اکبر_هاشمی_رفسنجانی
#فتنه_اکبر_هشتاد_و_اشک
#فتنه #تفرعن #افراطیون #رانت
#خاتمی_کذاب #منافقین #متناقض
#افساد_طلب #افساد_طلبان #کذاب
#ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم
#بصیرت_افزائی
#بسیج_سایبری

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...