ویژه کنید
عکس و تصویر به نام خدا . . پس از سخنان #شجاعانه دکتر #علیرضا_زاکانی نماینده مردم تهران در ...

به نام خدا
.
.
پس از سخنان #شجاعانه دکتر #علیرضا_زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیرامون #مفاسد_اقتصادی دولت یازدهم، بوقچی های دروغگوی طرفدار دولت که قبلاً دم خروس جناح مطبوعشان با ساپورت مالی عنصر فاسدی چون کرباسچی، بیرون زده، با #شانتاژ و #هوچی_گری_مطبوعاتی علیه این نماینده، وی را مورد حمله قرار دادند.در یکی از این حملات رسانه‌ای، سندی بازنشر گردیده که ادعا شده وی از سازمان تبلیغات اسلامی پول دریافت کرده اما وی سابقاً در این خصوص توضیحات مبسوطی داده است...


دکتر علی رضا زاکانی با بیان اینکه هر سازمانی هر ساله ده‌ها قرارداد می‌بندد و یکی را در آن زمان با نشریه پنجره منعقد کرده بودند، گفت:

#سازمان_تبلیغات اسلامی با نشریه پنجره #قرارداد بسته بود که ما تولید محتوایی برای آنها داشته باشیم و آنها هم پولی را در قبال این تولید محتوا به ما بدهند، اما در نهایت #نه_پولی_داده_شد و نه محتوایی تولید شد.


آقای خاموشی به عنوان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به بنده گفت که با #مشکلات_مالی مواجه شدیم و آن قرارداد کان‌لم یکن شود، در آن زمان آقای خاموشی دنبال کردند که عناصر منتشر کننده این قرارداد را شناسایی کنند.


وی در پایان با بیان اینکه #خائن، ترسو است، گفت: بنده در تمام طول زندگی‌ام مشکلی نداشته‌ام و به همین دلیل امروز راحت اینجا نشسته‌ام و صحبت می‌کنم.


زمانی که با آقای یونسی برخورد کردم، شب آن روز، مدیرکل معاونت پارلمانی وزارت اطلاعات به دفتر بنده آمد و به بنده گفت که با ما معامله کنید،

حتی گفت مجلس ششمی‌ها با ما معامله می‌کردند، بنده به وی گفتم تا صبح فکر کن، ببین قیمت دین ما چقدر می‌شود، صبح که آمدم، یک حسن آقایی بود و به بنده گفت ما از شما چیزی نداریم اما برخی گفته‌اند از رفقای شما اسنادی در دست ماست، بنده به او گفتم رفقای من بهشت‌زهرا هستند، اما اگر کسی از اطرافیان فعلی بنده مشکلی دارد اعلام می‌کنم که اگر کاری انجام داده بگویند.
.
.
.
.
#پ.ن؛
منتظر حملات و تهمتهای بیشتری به این نماینده شجاع به خاطر گفتن حقیقت و افشای زد و بندهای دولت یازدهم، از سوی جناح تحریف گر و بی اخلاق اصلاحات (خواستگاه اصلی فتنه های 78 و 88) و #چوپان_دروغگوهای_فضای_مجازی باشید!!!!!

( اول اسفند ماه 94)
.
.
.
.
#زاکانی #افشای_کرسنت #شارلاتانیسم_رسانه‌ای
#هوچی_گری_مطبوعاتی #افساد_طلبان #افراطیون #رانت #ما_فراموش_نمی_کنیم
#ما_سکوت_نمیکنیم
#بسیج_سایبری

#هدفمند_انتخاب_کنیم
#آگاهانه_انتخاب_کنیم

#حق_پایدار_است

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...