ویژه کنید
عکس و تصویر . در سفر دکتر به اندونزی مردم برای دیدن دکتر آن قدر هجوم آورده بودند ...

.
در سفر دکتر به اندونزی مردم برای دیدن دکتر آن قدر هجوم آورده بودند که دکتر از این همه شوق و اشتیاق مردم گریه کرد! وقتی برای شرکت در نماز جمعه رفتیم،دکتر طبق معمول حاضر نشد از در تشریفات برود. امّا مسئول امنیت آنجا آن قدر اصرار کرد تا بالاخره دکتر متقاعد شد. با این حال مردم اللهُ اکبر گویان دور دکتر را گرفتند. مدام دست می کشیدند روی سر وصورت و لباس دکتر و بعد دست می کشیدند روی سر وصورت خودشان ! مأموران، دکتر را به زور از بین مردم کشیدند بیرون.

در طول مسیر هم تا محل اقامت هیئت ایرانی،جوانهایی که پیراهن هایی که تصویر دکتر احمدی نژاد رویش بود پوشیده بودند، دنبال اتومبیل می دویدند و شعار می دادند. دکتر هم از پشت شیشه ی اتومبیل به ابراز احساسات آنها پاسخ می داد. جوانان اندونزیایی برای استقبال از دکتر در سفری که ایشان به این کشور داشت به صورت خود جوش پارچه نوشته هایی درست کرده بودند که هر حرف از یک جمله دست یکی از آنها بود. وقتی با هم پارچه ها را بالا می گرفتند، یک جمله می شد. یک بار با این پارچه نوشته ها نوشتندایران در قلب ماست. وبار دوم انرژی هسته ای حق مسلم ایران است. بعضی ها تلقیشان از بحث هسته ای، خود موضوع هسته ای است. این که ایران تولید انرژی بکند. خودکفا شود و وابستگی در این موضوع نداشته باشد. امّا دولت هایی که می خواهند جلوی هسته ای شدن ایران را بگیرند، تنها هدفشان دخالت در تصمیم گیری ها ی کشورمان است. و تحمیل اراده ی خودشان بر اراده ی ملت ایران. بحث هسته ای،تجلی اراده ی ملت ایران بود و در واقع جنگ اراده ها بود. اراده ی ملت ایران برهسته ای شدن بود و دکتر هم می خواست اراده ی ملت ایران حاکم شود. امّا دولت های بزرگ می خواستند این اراده را بشکنند.که اگر موفق می شدند،پیروز این میدان بودند.
.
.

#احمدی_نژاد #دکتر_محمود_احمدی_نژاد #محمود_احمدی_نژاد #احمدی_نژاد #احمدی_نجاد #میدان_72_نارمک #شعار_هر_چی_مرده_احمدی_بر_میگرده #احمدی_نژاد_تنها_نیست #دولت_بهار #مردمی_نژاد #زنده_باد_بهار #انرژی_هسته_ای #احمدی_نژادی_ام #بهاری_شویم #هسته_ای #اقتدار #سوم_تیر #دولت_مهر_و_عدالت #منم_یک_احمدی_نژادم #خادم_ملت #مردمی #ایران #مردی_از_جنس_مردم #احمدی_نژاد_دات_آی_آر #سردار_عدالت #رئیس_جمهور #ahmadinejad #Mahmoud_ahmadi_nejad #ahmadi_nejad
.
.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...