ویژه کنید
عکس و تصویر #تفنگداران_آمریکایی بعد از دستگیری گریه می‌کردند! #سردار_سلامی جانشین فرمانده کل #سپاه با اشاره به دستگیری ...

#تفنگداران_آمریکایی بعد از دستگیری گریه می‌کردند!

#سردار_سلامی جانشین فرمانده کل #سپاه با اشاره به دستگیری تفنگداران آمریکایی در #خلیج_‌فارس خاطرنشان کرد: بعد از #جنگ_جهانی_دوم هیچ کشوری در جهان نتوانسته بود یک نظامی آمریکایی را دستگیر کند اما وقتی این نظامیان وارد آب‌های ما شدند شناورهای کوچک #ایرانی با تعداد نیروی کمتر مانند #عقاب آن‌ها را محاصره و دستگیر کردند و این ده تفنگدار در مقابل 5-6 جوان #پاسدار سر تسلیم فرود آوردند.

️ آمریکایی‌ها در ناو هواپیمابرشان که دارای شصت هواپیمای جنگی و 5 هزار نفر خدمه است دچار دستپاچگی شده و پی‌درپی هواپیماهای خود را به پرواز در می‌آوردند و ما صدای لرزان این ابرقدرت را می‌شنیدیم.

در ادامه واحدهای شناور ما بلافاصله #جزیره_فارسی را پوشش دادند و تهدید کردند که اگر حرکت کوچکی از شما سربند پاسخ کوبنده‌ای از ایران دریافت خواهید کرد.

️ بعد از آن صدای عجز و التماس مقامات سیاسی‌شان شنیده شد که طی تماس‌هایی تقاضای آزادی این تفنگداران را می‌کردند؛ ما نیز طی بررسی‌هایی که انجام شد فهمیدیم این ملوانان بدون قصد وارد آب‌های ایران شده‌اند.

️ این ملوانان پس از دستگیری گریه می‌کردند اما مهربانی پاسداران ما باعث احساس آرامش آنان شد.

______
کانال «خبرگزاری دانشجو»
https://telegram.me/joinchat/BEiNyTv5l0LV6ReTH9...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...