عکس و تصویر طرح بهارانه کتاب در سال ۱۳۹۹ از فردا ۲۰ اردیبهشت‌م...

طرح بهارانه کتاب در سال ۱۳۹۹ از فردا ۲۰ اردیبهشت‌ماه به مدت یازده روز تا پایان روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد

طرح بهارانه کتاب در سال ۱۳۹۹ به مدت یازده روز از روز شنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه الی پایان روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل‌ها» برگزار خواهد شد و در طی این طرح به خریداران کتاب با ارائه شماره کارت ملی حداکثر تا مبلغ ۳۰ هزارتومان یارانه خرید کتاب تعلق خواهد گرفت. به این معنا که هر شمارۀ ملی حداکثر تا مبلغ ۱۵۰ هزار تومان مجاز به خرید کتاب است که این خرید تا سقف ۲۰ درصد مشمول تخفیف طرح بهارانه قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که ارائه این تخفیف شامل کتابهای چاپی، عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان است و کتابهای آموزشی مشمول این تخفیف قرار نمی‌گیرند. در اطلاعیه این طرح آمده است که با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا خریدهای غیر حضوری با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل بهارانه امکان پذیر است و مدیریت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در زمان طرح بر عهده واحدهای صنفی است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع از کتابفروشی فعال‌ عضو این طرح در شهر خود که در کل کشور بالغ بر ۶۷۰ کتابفروشی است، به آدرس طرح بهارانه کتاب مراجعه کنند.

گفتنی است طرح‌های فصلی کتاب از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی و با ارایه تسهیلاتی در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی های سراسر کشور انجام می‌گیرد که در آن وجه تخفیف مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می‌شود. #کافه_کتاب

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...