#طرز تهیه #ترایفل_شکلاتی_سه_لایه

مواد لازم
شیر عسلی شیرین ب...

#طرز تهیه #ترایفل_شکلاتی_سه_لایه


مواد لازم
شیر عسلی شیرین برای پودینگ شکلات شیری قهوه ای ... 200 گرم
شیر برای پودینگ شکلات شیری قهوه ای ... 300 میلی لیتر
نشاسته ذرت برای پودینگ شکلات شیری قهوه ای ... 2 قاشق غذاخوری
خامه برای پودینگ شکلات شیری قهوه ای ... 120 گرم
شکلات شیری قهوه ای ... 100 گرم
شیر عسلی شیرین برای پودینگ شکلات سفید ... 200 گرم
شیر برای پودینگ شکلات سفید ... 300 میلی لیتر
نشاسته ذرت برای پودینگ شکلات سفید ... 2 قاشق غذاخوری
خامه برای پودینگ شکلات سفید ... 120 گرم
شکلات سفید ... 100 گرم
شیر ... 240 میلی لیتر
بیسکویت ساده ... 350 گرم
شکلات رنده شده ... به مقدار کافی
خامه برای گاناش ... 240 گرم
شکلات تلخ برای گاناش ... 140 گرم

طرز تهیه
1- ابتدا برای تهیه پودینگ شکلات شیری قهوه ای، در یک قابلمه کوچک شیر عسل شیرین، شیر، خامه، نشاسته ذرت و شکلات شیری قهوه ای را مخلوط کرده و روی حرارت متوسط قرار دهید تا شکلات ذوب شده و مواد ترکیب شده و کرمی شوند. قابلمه را کنار بگذارید.
2- همین کار را برای تهیه پودینگ شکلات سفید نیز انجام دهید تا پودینگ شکلات سفید نیز آماده شود.
3- بیسکویت ها را در شیر بغلطانید تا خیس شوند سپس در یک ظرف پیرکس بیسکویت ها را کنار هم بچینید تا 9 عدد بیسکویت کف ظرف را پر کند.
4- روی بیسکویت ها را یک لایه از پودینگ شکلات سفید بریزید.
5- دوباره یک لایه بیسکویت را که در شیر خیس کرده اید؛ روی لایه شکلاتی بچینید و اینبار یک لایه از پودینگ شکلات شیری قهوه ای را روی بیسکویت ها بریزید.
6- همینکار را ادامه دهید تا لایه لایه بیسکویت ها و پودینگ های شکلاتی تمام شوند.
7- در یک کاسه شکلات تلخ و خامه را ریخته و در ماکروفر به مدت تقریبا 30 ثانیه قرار دهید تا شکلات ذوب شود. یا اگر ماکروفر ندارید، شکلات تلخ و خامه را در یک قابلمه کوچک قرار داده و روی حرارت غیر مستقیم بخار آب قرار دهید تا شکلات ذوب شده و سپس با خامه ترکیب شود.
8- ترکیب شکلات ذوب شده و خامه را روی همه مواد ریخته و اجازه دهید تا دسر ترایفل شکلاتی به مدت 4 تا 5 ساعت در یخچال بماند.
9- سپس شکلات رنده شده را روی ترایفل بپاشید و سرو کنید. #نوش #جون:poultry_leg:  #خوشمزه #کیک #میوه #علوم فنون #جنگ #غذا #غذای.خوشمزه #خوشمزه #سرخ #سرخ.کردنی #بستنی #جالب #قشنگ #مدل #اینستاگرام #جنگ #غدا #عالی #بهترین #شخصی #نون #شوکولات #شکلات #غم #ناراحت #تعصف # #غذا #شاورما #فیفی #قیفی #پازل #بازی #لباس #پالتو #کفش #شیره #سیگار #معتاد #خوشمزه #غذاها #غذای #شخصی #خودمیونی #خودمونی #تازه #جدید #قشنگ #زیبا #عالی #بهترین #معلم #Delicious #Cake #Fruit #Science #Techniques #War #Summary # #Food #Shawarma #Fifi #Funnel #Puzzle #Games #Clothes #Coat #Shoes #Juice #Sm # #Jigger #Del #Sangdon #Butcher #خوشمزه #کیک #میوه #علوم فنون #جنگ #غذا #غذای.خوشمزه #خوشمزه #سرخ

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...