#جوانان_نخبه سرمایه‌های بسیار عظیم و ارزشمند این مرز و بوم و...

#جوانان_نخبه سرمایه‌های بسیار عظیم و ارزشمند این مرز و بوم و تسریع‌کنندگان در احیا #تمدن_اسلامی هستند.

اینجانب معتقدم باید فضای جامعه علمی کشور بیش از پیش به سمت پژوهش‌محوری و نقش محوری شرکت‌های دانش‌بنیان پیش رفته و مسئولین بایستی از طرح‌ها و ایده‌های این #جوانان عزیز به گرمی استقبال کنند و موانع اجرایی‌کردن طرح ها را از پیش روی ایشان بردارند.
لذا #مجلس_شورای_اسلامی با جایگاه تقنینی و نظارتی خویش می‌تواند از پیگیری تا به‌سرانجام رسیدن این طرح‌ها، نقش مؤثری را ایفا نماید.
چرا که این جوانان #نخبه با ذهن فعال و خلاقی که دارند، می‌توانند با ارائه طرح‌ها و راهکارهای مناسب و مشورت لازم در آبادانی و حل مشکلات کشور و شهر خود سهم بسزایی داشته باشند و ما در همین سه شهرستانهای قدس و ملارد و شهریار، جوانان نخبه‌ی بسیاری را در زمینه‌های علمی، قرآنی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی داریم که بایستی بیش از پیش مورد توجه مسئولان شهری قرار گرفته و از این پتانسیل اثرگذار و نقش‌آفرین برای رشد و پیشرفت همه‌جانبه بهره گرفت. #دکتر_حسین_اشرفی #ایران #iran #نخبگان #دانشجوی_نخبه #دانشجو #دانشگاه #دانشگاه_شهرقدس #دانشگاه_پیام_نور_شهریار #نماینده_مجلس #انتخابات_مجلس #نماینده_انقلابی #مجلس_انقلابی #دکتر_اشرفی #شهرستان_قدس #شهرقدسیها #شهرقدس #شهرستان_شهریار #شهرستان_ملارد #اندیشه_فاز۱ #اندیشه_فاز۲ #اندیشه_فاز۳ #مارلیک #فردوسیه #صفا_دشت

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...