عکس و تصویر :large_red_circle: ماجرای کروناویروس یک عملیات روا...

🔴 ماجرای کروناویروس یک عملیات روانی است

🔹 برای درک ماجرای CoronaVirus این مطالب را باید در نظر داشته باشیم:

1️⃣سال ۲۰۱۰ بیل گیتس، Bill Gates، در کنفرانس Ted درباره لزوم کاهش جمعیت دنیا حرف زده، و واکسیناسیون را یکی از راههای این کار معرفی میکند.[1]

2️⃣در صحبتهای او درباره نقش واکسیناسیون در کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی جمعیت دنیا را آورده‌ام.

3️⃣سال ۲۰۱۵ شرکتی متعلق به بیل گیتس، Patent مربوط به استفاده از کروناویروس در واکسن را ثبت میکند. با دستکاری ژنتیک در این ویروس میشود قطعاتی از ویروسهای دیگر را به آن افزود، تا از آن برای درمان و یا بیوتروریسم بشود استفاده کرد. در واقع میشود از کروناویروس به عنوان حامل استفاده کرد.

4️⃣۳ ماه پیش اعلام می‌شود که در یک شبیه‌سازی، در بنیاد گیتس، چنین برآورد شده که کروناویروس میتواند ۶۵ میلیون نفر را در ظرف یک سال بکشد؛ و این نتایج در یک کنفرانس اعلام میشود.[2]

🔹 از این مطالب چه نتیجه‌ای می‌شود گرفت:

1️⃣کروناویروس در حد سرماخوردگی عادی است و کشنده نیست. بنابراین همه قضیه یک عملیات روانی برای تاثیرگذاری بر مردم است. از آن جهت که در حوادث مشابه گذشته، مثل SARS و آنفلونزای خوکی، تلفاتی مشاهده نشد، مردم دیگر این حوادث را جدی نمیگیرند؛ بنابراین مدیران این عملیات روانی اخیر به اقدام‌ها بی‌سابقه‌ای دست زده‌اند: مثل قرنطینه کردن کل شهرها و بستن جاده‌ها و ...

2️⃣احتمالاً شرکتهای دارویی بزرگ دهها میلیارد دلار از فروش واکسن آن استفاده خواهند برد.

3️⃣از آن جهت که قدم به قدم در این جریان رد پای گیتس و بنیاد به اصطلاح خیریه‌اش را می‌یابیم، باید نگران برنامه کاهش جمعیت دنیا از طریق واکسیناسیون کروناویروس بود.

4️⃣حداقل استفاده این عملیات روانی این است که دولتهای زیادی در دنیا، از این اتفاق برای اعمال حکومت نظامی و سرکوب و کشتار مخالفان خود، در سکوت حاصل از آن، استفاده خواهند کرد. در ایالتهای دموکرات آمریکا، که قصد خلع سلاح مردم را دارند، احتمالاً حکومت نظامی، و منع آمد ورفت، اعلام خواهد شد.

5️⃣کل این ماجرا یک پروژه گلوبالیستی است، که دولتهای مختلف در دنیا به آن به عنوان یک فرصت نگاه میکنند. مثلاً احتمالاً اعلام قرنطینه در انگلیس برای کنترل اوضاع در شرایط پس از جدایی از اروپا است.

🔸 [1] https://youtu.be/iMl0ty6evhU

🔸 [2] Health experts issued an ominous warning about a coronavirus pandemic 3 months ago. Their simulation showed it could kill 65 million people.
https://www.businessinsider.com/scientist-simul...

➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖

...................................

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...