:black_universal_recycling_symbol:️ تفاوت‌های هاشمی رفسنجانی...

:black_universal_recycling_symbol:️ تفاوت‌های هاشمی رفسنجانی و حاج قاسم سلیمانی :japanese_symbol_for_beginner: حمید رسایی: باید تقدیر کرد از شهرداری که همزمان با ۱۹ دی (سالروز فوت #هاشمی_رفسنجانی در استخر کاخ سعدآباد) تصویر #شهید_حاج_قاسم_سلیمانی و هاشمی #رفسنجانی کنار هم در خیابان‌های شهر به نمایش گذاشته تا مثلا این دو را یکی کند! در حالی که با این کار مردمی که فراموش کرده بودند تاره به یاد آوردند که این دو، یکی نبودند و نیستند. چون:


۱. #هاشمی می‌گفت که دنیای امروز دنیای گفتگوست نه #موشک و حاج قاسم را در دنیای گفتگوی هاشمی، با موشک به #شهادت رساندند.
۲. حاج قاسم از گذشته‌اش پشیمان نبود اما هاشمی استکبار ستیز دیروز، در سال‌های پایانی عمرش به فکر حذف شعار #مرگ_بر_آمریکا بود.
۳. حاج قاسم در دوره حیاتش، هرگز در برابر #ولایت قرار نگرفت، اما هاشمی در سال‌های پایانی عمرش، در صف اول حرکتی بود که هدف اصلی آن، حذف یا تضعیف #ولایت_فقیه بود.
۴. هاشمی همواره مورد حمایت رسانه‌های بیگانه بود و حاج قاسم همواره محور تخریب توسط رسانه‌‌های دشمن بود.
۵. حاج قاسم به تحقق وعده‌های خدا امیدوار بود و هاشمی رفسنجان، به تحقق وعده‌های #شیطان بزرگ و امضای کری را تضمین می‌دانست.
۶. حاج قاسم نه فقط در میدان جنگ نظامی که در سیاست هم شجاع بود. برای همبن علی‌رغم گرایش انتخاباتی‌اش در سال ۷۶ که نزدیک به خاتمی بود، وقتی در سال ۷۷ به انحرافات خاتمی پی برد، در مقابلش ایستاد. اما هاشمی در سال‌های پایانی عمرش، هر روز انحراف بیشتری پیدا کرد.

آقای #شهردارمشهد! ممنون از اینکه تفاوت‌های این دو شخصیت را به یاد و خاطره مردم آوردید.
. #مجلس_انقلابی_راه_حل_مشکلات #نماینده_مردمی #مجلس_انقلابی #دکتر_حسین_اشرفی #دکتر_اشرفی #ایران #تهران #استان_تهران #شهرستان_قدس #شهرقدسیها #شهر_قدس #قدس_ایران #شهرستان_شهریار #شهرستان_ملارد #اندیشه_فاز۱ #مارلیک #فردوسیه #صفا_دشت

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...