با سلام و ادب  مهم  مهم مهم با تشکر از حضور  چند میلیونی  مل...

با سلام و ادب مهم مهم مهم

با تشکر از حضور چند میلیونی ملت شریف ایران اسلامی به خصوص تهرانی ها که امروز در تشییع پیکر پاک شهید سنگ تمام گذاشتند و شعار انتقام سر دادند .
ملت مراقب باشند که آقایانی که استاد جنگ روانی هستند و تیم عملیات روانی دارند ، بعد از این چند روز دوباره مردم را همچون اردیبهشت ۹۶ با ترس از جنگ و ... شعار گفتگوی با دنیا و ... دوباره فریب ندهند.
ملت بدانند گریه کنندگان و تسلیت گویان روز یازدهم محرم در کوفه همان قاتلین روز دهم در کربلا بودند.
مردم بدانند هر کس شعار سکوت و عدم انتقام در مقابل خون شهید سلیمانی سر دهد . خائن است .

مردم بدانند ، زدن سلیمانی در پروسه ای شکل گرفت که غرب ما را در برجام محک زد و ما منفعل بودیم و عکس العملی در خور نداشتیم و اگر سلیمانی شهید نمی شد FATF هم بزودی پذیرفته و مصوب می شد. و اگر این پروسه انفعال ادامه یابد قطعا جنگ آمریکا علیه ما بخاطر ضعف ما حتمی است .
ملت بدانند اگر آمریکا موفق شد رد سپهبد سلیمانی را بگیرد و او را در فرودگاه بغداد هدف موشک قرار دهد . قطعا دست خیانت از درون در کار است ، باید آن دست را قطع کرد . وگرنه باید منتظر هدف قرار گرفتن حاج قاسم های زیادی باشیم .

والسلام علی من اتبع الهدی دوشنبه۹۸/۱۰/۱۶ ساعت ۲۳ #حجت_الاسلام_دکتر_حسین_اشرفی
:large_red_circle: #انتقام_سخت #شهید_سردار_حاج_قاسم_سلیمانی #سردار_دلها #سردار_قاسم_سلیمانی #ابو_مهدی_المهندس #سپاه_قدس #حشدالشعبی #ایران #تهران #استان_تهران #شهرستان_قدس #شهرقدسیها #شهر_قدس #قدس_ایران #شهرستان_شهریار #شهرستان_ملارد #اندیشه_فاز۱ #اندیشه_فاز۲ #اندیشه_فاز۳ #مارلیک #فردوسیه #صفا_دشت #سرآسیاب #ایران #سردار_ایرانی #سردار_شهید #انتقام_سخت #آمریکا #ترامپ #دونالدترامپ #Hard_revenge

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...