به روایت دره هایقر:smiling_face_with_heart-shaped_eyes: :smi...

به روایت دره هایقر:smiling_face_with_heart-shaped_eyes: :smiling_face_with_heart-shaped_eyes: :smiling_face_with_sunglasses:


تنگه هایقر به گرند کنیون ایران معروف است. گرند کنیون تنگه ای است در کشور آمریکا، که به عنوان عظیم ترین شکاف جهان شناخته می شود و هرساله بازدید کنندگان بسیاری دارد. پس ما چرا از همتای ایرانی اش دیدن نکنیم؟

باتوجه به قرار گیری این تنگه در استان فارس که اقلیمی خشک و کویری دارد، در این دره انواع گوناگونی از پوشش گیاهی را شاهد هستیم. این پوشش گیاهی توام با آبی که در میان دره جاریست و صدای آواز پرندگان همه و همه با هم یک روز آرام و دل انگیز برایتان می سازند.
عقرب‌ها، مارها و رتیل‌ها ممکن است در لا به لای صخره‌ها پنهان شده باشند، بنابراین بدون حضور کارشناس آگاه به هایقر نروید.
#بزنیم_بیرون #گردشگری #ایرانگردی #طبیعت #طبیعتگردی #اکوتوریسم #سفر #مسافرت #ایران #فارس #کوهنوردی #تنگه #هایقر #تنگه_هایقر #صخره_نوردی #طبیعت #ماجراجویی #عکس #ایران #گرند_کنیون_ایران #گرند_کنیون
#bezanimbiroon #gardeshgari #tabiat #tabiatgardi #irangardi
#شیراز #شیرازگردی #دره #تنگه #تنگه_هایقر #اب #آب #رود #رودخانه #کوه #کوهستان #هایقر #هایقر_فیروزآباد #فیروز_آباد #فیروزآباد #طبیعت #شیرازگردی #بکرترین_نقاط_ایران #سنگها #بکرترین_نقاط_ایران #بکرترین_نقاط #منظره_زیبا #منظره #طبیعت_زیبا #طبیعتگردی #مناظر_طبیعی #عکس #عکس_خاص #عکاسی_طبیعت #لندسکیپ #زباله_ها_را_درطبیعت_رها_نکنیم
#سارا #آبان۹۸

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...