باز سگان و توله هایشان پوزه بند را دریده و دهان مملو از نجاس...

باز سگان و توله هایشان پوزه بند را دریده و دهان مملو از نجاست خود را به جسارت به پاک ترین و مطهر ترین خاندان عالم، اهل بیت علیهم الاسلام، باز کردند

به خدا سوگند که هرگز خاندانی به معصومیت و مظلومیت اهل بیت نبوده است
مگر این خاندان جز نیکی چه کردند؟!

و برای اثبات حقانیتشان همین بس که بدخواهان و دشمنانشان، حرامخواران و حرامزادگان و رذل ترینِ مردمانند!
روزی اعراب جاهلی روزی معاویه و یزید و امثالشان (لعنت الله علیهم) و حالا امروز این هرزه دزد های بی سر و پا
جالب است این جماعت در رابطه با #قتل وحشیانه #میترا_استاد به دست #شهردار_تهران حتی یک کلمه ابراز همدردی نکردند ولی حالا #دختر_آبی (که خودشان علم کردند) شده تیتر اول #اخبار ایران!

اگر روزی فقیری با شکم سیر سر به بالین میگذارد به برکت همین #محرم و #نذری هاییست که به احترام حضرت #سید_الشهدا بین مردم پخش میشود خود شما #سلبریتی ها و #بازیگران مجهول النطفه تا بحال چند ریال به کسی کمک کرده اید؟! شما که علیه زکات علیه صدقه علیه نذری جبهه میگیرید دیگر علنا خوی اشرافی یزیدی و برائت خویش از محرومان را فریاد میزنی !
اگر #حسین نبود #اسلام نبود #انسانیت نبود اگر هنوز ذره ای نور انسانیت در جهان باقی است به پاس عظمت #حماسه_حسین است ! شما بهتر است بدانید دریا با زبان سگانی چون شما نجس نمیشود
به دختر آبی میگویی #مظلوم ؟؟ کسیکه به درک واصل شد تا تیتر اول خبرگزاریها شود و ماجرای #اختلاس_350_میلیارد_تومانی و #خیانت جدید #دختر_وزیر حزب لیبرال را مخفی نگاه دارد مظلوم نیست! یک سگ قلاده به گردن است!
کسیکه کشته شد تابا انتشار اخبار کذب، پرونده #مبارزه_با_فساد قوه‌قضاییه را لکه دار و شانس پیروزی #حزب_لیبرال در انتخابات بالا رود مظلوم نیست! خیانتکار است!
جالب آنجاست اصلا حکمی برای وی صادر نشده بود که خودسرانه با بنزین به دادگاه رفت و خویش را به آتش کشید، به راستی اصلا چه مدرکی هست که خودکشی کرده؟ شاید خودتان کشتید و آتش زدید که حتی اجازه بررسی جسد را هم ندادید تا همه چیز به گردن #قوه_قضاییه بیوفتد!
هیچ جنایتی از این حزب ملعون #لیبرال بعید نیست!
شما سلبریتی ها که کل مملکتتان را به یک فرصت هرزه‌گری مقابل دوربین میفروشید بهتر است خفه شوید و پوزه بند به دهان نجستان وصل کنید!
خود تو تابحال چه خیری به این مردم رسانده‌ای؟! خود شما لعین های آل یزید تابحال در کدام مهمانی آنچنانی خود فقیر جماعت را راه داده‌اید؟!
سر امام حسین دیگر خدا با ما شوخی ندارد
از #خدا بترسید!

#امام_حسین #امام_حسین_علیه_السلام #محرم #توهین_به_اهل_بیت #توهین_به_امام_حسین #نه_به_لیبرالیسم #سلبریتی_بیسواد #سلبریتی_خفه_شو #هر_که_با_آل_علی_در_افتاد_ور_افتاد #یا_حسین

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...