چی مهمتر از ورزشگاه رفتن ؟ #حرفیک عده آماده اند تقی به توقی ...

چی مهمتر از ورزشگاه رفتن ؟ #حرفیک عده آماده اند تقی به توقی بخورد، یک مسابقاتی چیزی بشود باز بروند سراغ مساله ی زن و ورزشگاه!

در طول تاریخ، هیچ گاه زن آن گونه باید، دیده نشد. مدتها جنس دوم بود، تازه اگر تساوی با حیواناتش را سانسور کنم. حتی تا 1920 در ایالات متحده حق رأی و حق مالکیت نداشت. پس از آن هم به اسم آزادی ، به اسم تساوی حقوق به اسم #فمینیسم کالای جنسی شد و امروز هم بهانه و عامل سوء استفاده برای تهاجم به دولتها و حکومت ها!

بله امروز، زن غربی به اسم آزادی پایش به ورزشگاه ها باز شده، اما برای این موضوع هزینه اش را با کالا شدگی پرداخت کرده است. به این قیمت مثلا آزادیها، خانواده را باخت، حیایش را کف داد و دارایی مرد شد. اما همین امروز، بسیاری از زنان غربی که نخواستند ابزار التذاذ مردها باشند یا به مقابله برخاسته اند یا دست کم از این نگاه به زن در رنج و ملامت اند.

اما چرا در شرایط کنونی نباید به ورزشگاه رفتن زنها، آنهم به این اندازه پرداخت؟

بوقچی های دشمن مجبورند برای فراموش شدن اولویت های اساسی زن و فشار به حکومت، موضوعات غیر اولویت دار را در بوق و کرنا کنند، داغ کنند و سر و صدا در بیاورند. هر بار هم ما را به مخالفت با شادی متهم میکنند. اما دختری که در شرف 30 سالگی ست و هنوز مجرد مانده، با استادیوم رفتن و رقص پس از پیروزی در خیابان و همه ی آنچه که تبلیغ میکنند فقط میتواند برای دقایقی صورت مساله را پاک کند و بر روی رنج های عمیقش، درپوش فراموشی بگذارد.

به ورزشگاه رفتن زنها را هم یک روزی به جای خودش بررسی خواهیم کرد. اما بگذارید سوال کنیم از مشکلات ازدواج! از مشکلات بیکاری پسرها که ازدواج آنها را به تاخیر انداخته و دخترها را معطل کرده ! از دخترهای تحصیل کرده که محیط مناسبی برای اشتغال ندارند و خانه نشینند! از مادرهای شاغل یا محصلی که نگران مهدهای کودک هستند، مهدهایی که فرشته میگیرند و رقاصه تحویل میدهند. بگذارید از امنیت زنان، سوال کنم. از بیمه زنان خانه دار، از مشکلات زنان سرپرست خانوار، از مشکلات علمی و فرهنگی دبیرستان های دخترانه و از ده ها موضوع دیگر سوال کنم! چرا کسی به فکر آمار وحشتناک طلاق نیست؟دختری که تجربه شکست در ازدواج داشته چطور میتواند با ورزشگاه رفتن و اینا به شرایط عادی برگردد؟ اصلا همین ورزشگاه! ورزش زنان چه شد؟ چرا زنان فقط باید مردها را تماشا کنند؟

آقایان و خانمهای مسئول! اینها چه شد؟ رسانه ای ها؟ سلبریتی های مواجب بگیر؟ پاسخ اینها را بدهید! به وقتش ورزشگاه رفتن زنها را هم حل و فصل میکنیم.

#بسیج_سایبری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...