.: #بی_بی_سی چگونه برای ما #روایت می سازد: مثلا: :japanese_s...

.: #بی_بی_سی چگونه برای ما #روایت می سازد: مثلا:


:japanese_symbol_for_beginner: روایت میسازد: «حکومت #ایران، بزرگترین #تهدید جهان است. ایران عامل #بحران در #منطقه و جهان است»:

بر اساس این روایت صدها برنامه ساخته می شود که نشان دهد عامل مشکلات #اقتصادی، #سپاه و صنعت هسته ای و موشکی است. یعنی توان نظامی ایران که کمتر از 5 درصد کل بودجه کشور را مصرف می کند، و نقطه قوت کشور برای دفاع از تمامیت ارضی و امنیت مردم است، به عنوان یک نقطه ضعف نشانه گرفته می شود. از #حشدالشعبی، #حزب_الله لبنان، حکومت #بشاراسد و تمامی متحدان و بازوهای منطقه ای ایران اعتبارزدایی و #هیولاسازی می شود. برای تخریب هر چه بیشتر مقاومت، انواع #شایعه ها علیه مردم عراق، مردم لبنان و فلسطین و سوریه و.. ساخته میشود، حتی کمپین «نه به #کمیته_امداد » برای جلوگیری از روند فقرزدایی در ملتهای منطقه با حمایت ایران به راه میفتد و..


:japanese_symbol_for_beginner:روایت میسازد: «جنگ تحمیلی و دفاع بیهوده و حماقت بوده و هست»:

برای این روایت، که ذیل خط راهبردی #مقاومت شکنی ساخته میشود، به انواع روشها از #دفاع_مقدس تقدس زدایی میشود: تشکیک در شروع کننده جنگ، تقلیل #جنگ به دعوای شخصی رهبران دو کشور، جنایت ایران علیه عراق و..، #شهدا بخاطر وطن پرستی و تعصب نژادی یا حتی کنجکاوی و جوگیری و امتیازات مادی به جنگ رفتند، نه اسلام و قرآن و.. و... برای این روایت انواع خبر و حتی #مستند میسازند: مستند جام زهر و..
#بی_بی_سی #جنگ_روایتها #رسانه #جنگ_رسانه #منوتو #صدای_آمریکا #رادیوفردا #ماهواره #محمد_عبدالهی
#سواد_رسانه

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...