:arrow_pointing_rightwards_then_curving_downwards: سایت پلیس...

:arrow_pointing_rightwards_then_curving_downwards: سایت پلیس #فتا ، توصیه‌هایی را درمورد استفاده فرزندان از اینترنت داشته است:


- زمان استفاده از اینترنت را محدود کنید.

- به نوجوان بیاموزید هر چیزی که در اینترنت می بیند یا می خواند حتماً و لزوما درست و واقعی نیست.

- روی سایت هایی که مراجعه می کند حتماً نظارت داشته باشید.

- با اطلاعات و تکنولوژی های جدید آشنا شوید. دور ماندن والدین از پیشرفت های جدید باعث ایجاد شکاف نسلی بین آنها با فرزندانشان می شود.

- زمان هایی را اختصاص دهید تا همراه فرزندتان از سایت های مختلف دیدن کنید، راجع به محتوای آنها صحبت کنید و بازی و فعالیت هایی داشته باشید. در این صورت امکان نظارت شما بر فرزندتان فراهم می شود.

- به فرزند خود بیاموزید که ارتباط برقرار کردن در اتاق گفتگو درست مانند صحبت کردن با یک غریبه است و باید همان احتیاط هایی که در این زمینه به کار می رود باز هم رعایت شود.

- به او بگویید که هیچگاه نباید اطلاعات شخصی و خانوادگی را در اینترنت در اختیار دیگران قرار دهد.

- هرگز با کسی که در اتاق گفتگو آشنا شده ملاقات واقعی ترتیب ندهد.

- به بچه ها آموزش دهید که همان قوانینی که در ارتباطات واقعی رعایت می‌کنیم مانند فحش ندادن، استفاده نکردن از کلمات رکیک و طنزها و مطالب مبتذل و... باید در اینترنت نیز به کار گرفته شود.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#اینترنت #اینستاگرام #تلگرام #شبکه_اجتماعی #نت #فضای_مجازی #فضانورد #سکسی #جنسی #داف #آبجو #پورن #کودک-آزاری #کودک #کودکان #دراگ #مواد #پارتی #دوست #دوستی #ایران #ایرانیان #ایرانی #تهران #آرایش #آزادی #خوشگل #زیبا #مد #مدل #مدلینگ #زیبا #دختر #دخترانه #دخملونه #دختربازی #دخترا #عشق #هوس #دانشگاه #دانشجو #هنرمندان #پرسپولیس #استقلال #فوتبال #سینما #IRAN #iranian #irani #tehran #irangirl #irangirls #iraniangirl #iran_aks_mobile

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...