:arrow_pointing_rightwards_then_curving_downwards:علت #سقوط ...

:arrow_pointing_rightwards_then_curving_downwards:علت #سقوط آندلس (اسپانیا)

#آندلس یکی از کشورهای قدیمی و متمدن عظیم بود. خیلی از حکما و ادبا و فلاسفه اسلامی از این سرزمین بوده اند و بعد مسیحی ها آن را گرفتند.
مسیحیت چگونه بر آن غلبه کرد؟ نقشه کشید و دو مسأله را در آن رایج نمود: یکی مسأله بی حجابی و دیگر مسأله مشروبخواری.
به این طریق اقدام نمودند که دستور دادند دختران بسیار زیبای مسیحی به بهترین وجه آرایش کنند و در خیابان ها گردش و رفت و آمد نمایند و در روابط با مردان آزاد باشند. نتیجه این شد که پس از چندی دلبستگی ها به وجود آمد و ازدواج ها صورت گرفت و کم کم در سطوح بالا نیز این ازدواج ها صورت گرفت و دیگر کار خاتمه پیدا کرد. درباره یکی از حاکمان آن کشور می گویند روزی لب دریا نشسته بود و به آب می نگریست. در این بین دختری مسیحی آرایش کرده خرامان خرامان از مقابل او گذشت. آن شخص دیگر طاقت نیاورد که غلامان و خدمه اش را بفرستد تا آن دختر را برای او بیاورند بلکه خودش شخصاً دوید و او را بغل کرد. وقتی این جریان را به #پاپ خبر دادند، پاپ گفت: دیگر کارشان تمام شد، ما پیروز شدیم.

پی نوشت: (کتاب پانزده گفتار- شهید مطهری- ص262)
.
.
.
.
.
.
.
.
#ایران #ایرانیان #ایرانی #روحانی #تهران #آزادی #عشق #هوس #دانشگاه #دانشجو #داف #جنسی #سکسی #عروسی #هـشــدار #عاشقانه #عشقولانه #عشقم #عشقی #عشقمی #عشق_بازی #فساد #فحشا #مشروب #آبجو #پارتی #عشق_جان #دخترانه #دخملونه #دختربازی #عشقبازی #مد #مدل #مدلینگ #براندازی #استحاله #IRAN #iranian #irani #tehran

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...