allah313allah313دنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
⤵  سازمان

allah313

⤵ سازمان #اطلاعات فرانسه (DGSE) فاش کرد که مسعود رجوی اعتیاد شدید به مسائل جنسی داشت و با بسیاری از زنانی که در دارودسته‌اش بودند، رابطه جنسی برقرار می‌کرد و بسیاری از آنها به خاطر این روابط جنسی دچار بیماری‌های مقاربتی شدیدی شده‌اند.
🔴 مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین کسی بود که به پارتی گرفتن در پاریس و روابط نامشروع با زنان مشهور بود. برای اولین بار پزشکان دانشگاه جان هاپکینز بیماری ایدز مسعود رجوی را تشخیص دادند و در برخی مطالب گفته می شود وی چهار سال پیش در اثر این بیماری به هلاکت رسید.
🔴 فیروزه همسر سابق مسعود رجوی و دختر بنی صدر (اولین رئیس‌جمهور پس از انقلاب ایران) درباره مسعود رجوی رئیس سازمان تروریستی منافقین، ضمن قدرت طلب خواندن وی گفته است، برکناری مردان و دادن برتری به زنان و همینطور تجاوز به زنان در سطح فرماندهی برای مشروط کردن در ابعاد بسیار عمیقتر به خودش و برای اجرای دستوراتش بوده است.
.
.
.
.
.
.
.
#تجاوز #جنگ #ترور #تروریست #مجاهدین #مجاهدین_خلق #منافقین #مسعود_رجوی #مریم_رجوی #جنایت_علیه_بشریت #جنایات #ایران #ایرانیان #ایرانی #تهران #آزادی #عشق #مدلینگ #دختر #عروسی #دانشگاه #دانشجو #داف #جنسی #سکسی #هنرمندان #پرسپولیس #استقلال #فوتبال #سینما #مد #مدل #مدلینگ #IRAN #iranian #irani #tehran #رجوی #پهلوی
بیشتر ...
نمایش همه 0 نظر
۱ سال پیش