پیام #مقام_معظم_رهبری به انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل"سل...

پیام #مقام_معظم_رهبری به انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

"سلام مرا به #فرزندان_انقلابی‌ ام برسانید و از #تلاش_های_جهاد_گونه آنان در #ترویج_و_پاسداری_از_آرمانها‌ی_امام_و_انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یاداوری کنید:
1 . در کنار #تحصیل_علم_و_دانش از #فرصت_جوانی برای #تهذیب_نفس و #انس_با_خدا و #آشنایی_عمیق_با_معارف_قرآن_و_اهل‌_بیت (علیهم‌السلام) بهره ببرید.
2 . شما #افسران_جوان_جنگ_نرم هستید و #عرصه_جنگ_نرم #بصیرتی_عمار گونه و #استقامتی_مالک_اشتر_وار می‌طلبد؛ با تمام وجود خود را برای این عرصه آماد کنید.
3 . #نظام_سلطه را با تمام ابعاد و لایه هایش بشناسید و اهداف و راهبردهای واقعی آن را تحلیل کنید و برای رویارویی با آن تمام ظرفیت‌های خودتان را به کار گیرید و در این مسیر به وعده‌های خداوند اطمینان داشته باشید .
4 . #تشکیلات می‌تواند معبد باشد، ولی مبادا تبدیل به معبود گردد؛ #اصول و #ارزشهای_عقیدتی_و_معنوی خودتان را در قالب تشکیلات حفظ و بر صمیمیت و همدلی بین اعضا تاکید کنید.
5 . #افق_های_روشنی در مقابل شما #جوانان قرار دارد، این #کشور_و_انقلاب با دست پرتوان شما آینده‌ای امید بخش در پیش رو خواهد داشت؛ بر تلاش های خود بیافزایید و برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تعالی از هم‌دیگر سبقت بگیرید." 23 بهمن 1392
#گنجینه_علوی_ساوجی 382
@srazsaveh

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...