....:eight_spoked_asterisk:️ ریال؛ خرمشهر امروز ایران .:spar...

....

:eight_spoked_asterisk:️ ریال؛ خرمشهر امروز ایران .
:sparkle:️ #دلار آمریکا، #ریال ایران را محاصره کرده است. ریال از هر طرف (عناصر داخلی و خارجی) مورد حمله واقع‌شده است. .
:sparkle:️ یک روز در جنگ سخت دفاع مقدس، باید خرمشهری که اشغال شده بود آزاد می‌شد. و امروز در جنگ نیمه‌سخت، ریال که توسط دلار آمریکا اشغال شده است را باید آزاد کنیم. امام خامنه‌ای به‌عنوان فرمانده کل قوا، در جبهه #جنگ_ارزی دستور حمله مستقیم به دلار را صادر کرده‌اند. .
:sparkle:️ ریال ذلیل کلید پیروزی دشمن در #جنگ_اقتصادی علیه ملت است. باید برای شکستن آقایی دلار طرح‌ریزی عملیاتی صورت بگیرد. .
:large_orange_diamond: در گذشته میدان نبرد، نظامی و هدف آزادسازی خرمشهر بود و امروز میدان نبرد، اقتصادی و هدف آزاد سازی ریال، این خرمشهر اقتصاد ایران از حصر جادوی دلار می‌باشد.
.
:rose:همان‌طور که :rose:حسن باقری، :rose:ابراهیم همت و :rose:احمد متوسلیان و دیگر عزیزان، طرح عملیات بیت‌المقدس را برای آزادسازی خرمشهر آماده کردند، ما نیز با کمک جوانان انقلابی و به امید خدا ارزش و آقایی دلار را خواهیم شکست و ریال را آزاد خواهیم کرد.
:heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign::heavy_minus_sign:
:raised_fist:️جنبش مردمی مقاومت در جنگ ارزی :mobile_phone: @currency_war
.
#دلار #خرمشهر #آبادان #جنگ #دفاع_مقدس #حسن_باقری #قاسم_سلیمانی #نرخ_ارز #نرخ_دلار #پول #کالا #ارزش_ریال #عراق #آمریکا #حاج_احمد_متوسلیان #سیف #روحانی #جهانگیری #حسن_روحانی #برجام #ظریف

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...